Anasayfa / 2023 FIBA Dünya Kupası / Günün İddaa Kuponu (Karma-2) 24.02.22

Günün İddaa Kuponu (Karma-2) 24.02.22

Perşembe programında 2025 FIBA EuroBasket ön elemeleri ve 2023 FIBA Dünya Kupası Asya elemeleri kapsamında oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Romanya – Arnavutluk : ALT (154.5) – 1.71 (Bets10)

İki takım arasında hem kalite hem de tecrübe anlamında net farklar var. Ancak Arnavutluk sürprize imza atabilecek bir kadroya sahip Moore liderliğinde. Bu nedenle de sonuç ya da handikap tarafına yönelmeyeceğim. İki takımın da skor potansiyeli sınırlı ki Romanya genelde düşük tempoda oynayan ve sert, agresif, disiplinli savunmasıyla rakiplerin 70 baremini aşmasına kolayca izin vermeyen bir ekip. Bu maçta da saha avanajıyla beraber onların istediği savunma basketbolunun ön planda olacağını, düşük skorlar izleyeceğimizi düşünüyorum. 

Suudi Arabistan – Endonesya : Deplasman ALT (60.5) – 1.75 (Bets10)

İki takım arasında ne kadar ciddi farklar olduğunu ilk 2 iki maçta görmüştük aslında. Arabistan grubun favorilerinden biri olan Ürdün’ü sert savunmasıyla sadece 64 sayıda tutarak bu sahada devirmeyi başarmışlardı. Şimdi karşılarında çok daha düşük skor kapasitesi bulunan, grubun ve kıtanın en zayıf takımlarından biri olan Endonezya olacak. Dolayısıyla ilk 2 maçta otalamda 51 sayı atabilen rakiplerini onların da 60 sayının altında tutmakta zorlanmayacaklarını ve rahat kazanacaklarını düşünüyorum. 

Ürdün – Lübnan : MS 1 (+5.5) – 1.66 (Bets10)

İki takım arasında bana kağıt üstünde farklar var ve ev sahibi Ürdün Tucker ile Ahmet Düverioğlu’nun gelişiyle farklı bir seviyeye geldi bana göre. Bu maçta da Lübnan karşısında bir adım önde olacaklarını, evlerinde oynamanın avantajını da kullanarak kazanmalarının dahi sürpriz olmayacağını düşünüyorum. Ama yine de riski azaltmak adına lehlerine açılan handikapı da yanıma almayı tercih edeceğim. Spnuçta Lübnan da Majok ve Arakji liderliğinde iyi bir takım, grup liderliğindeki güçlü adaylardan biri. 

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: 4.97Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

basketbol günün iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu (2) 30.09.23

Cumartesi programının son kısmında İspanya Liga Endesa ve Fransa Betclic ELITE Pro A sahnelerinde oynanacak …