Anasayfa / 2025 FIBA EuroBasket / İsviçre – İrlanda İddaa Tahmini 24.02.22

İsviçre – İrlanda İddaa Tahmini 24.02.22

2025 FIBA EuroBasket ön elemeleri A grubu 3. maçında İsviçre Perşembe saat 21:30’da İrlanda ile karşılaşacak. Bets10 misafir takım lehine 10.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça henüz oran açmamış.

İsviçre son dönemde Avrupa basketbolunda yükselişe geçen ülkelerden biri. Artık zayıf halka olmaktan çıkıp orta altı takımlar seviyesindeki yerlerini aldılar. Gruptaki ilk 2 maçlarında ise deplasmanda güçlü rakipleri Avusturya’dan 16 sayı fark yerken içerde ise zayıf rakiplerinden Kıbrıs’ı 66-43 gibi net bir skorla geçmişlerdi. İlk 2 maçta öne çıkan Kovac, Portannese ve Jurkovitz yine kadrodalar ve koç Papatheodorou’nun en güvendiği isimler olacaklaru bu maçta da. 

İrlanda ise Avrupa’nın zayıf basketbol ülkelerinden biri. İlk 2 maçlarında denk rakipleri Kıbrıs’ı deplasmanda 8 sayı farkla geçerken sonrasında kendi sahalarında güçlü Avusturya’dan tam 27 sayı fark yemişlerdi, gerçek seviyeleri ortaya çıkmıştı. İlk 2 maçta Carroll, Badmus  ve Blount takımın öne çıkan isimleriydi. Bu maçta da yine koç Keenan’ın en güvendiği isimler olarak öne çıkacaklarını düşünüyorum. 

İki takım arasında hem uluslararası tecrübe hem de kalite anlamında farklar var. İsviçre’nin liderlik şansı yok gibi Avusturya varken ama en iyi ikinci olarak eleme gruplarına kalma şansları devam ediyor. Bu nedenle de kalan Kıbrıs ve İrlanda maçlarında hatasuz oynamaları gerekiyor. Bu maçta da evlerinde oynamanın avantajıyla zayıf rakip karşısında sürprize izin vermeyeceklerini, kazanırken de rakibin direncini fazla zorlanmadan kırarak çift haneli farkları yakalayacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 1 (-10.5) – 1.64
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Venezuela Superliga iddaa tahmin ve analizleri

Toros de Aragua – Gaiteros del Zulia İddaa Tahmini 09.08.22

Venezüela Ligi Batı grubu mücadelesinde Toros de Aragua Salı günü saat 01:00’da Gaiteros del Zulia …