Anasayfa / Adriyatik Ligi / Günün İddaa Kuponu (Karma-3) 22.05.21

Günün İddaa Kuponu (Karma-3) 22.05.21

Cumartesi programının son kısmında Almanya easyCredit BBL, Adriyatik Ligi, İspanya Liga Endesa ve İtalya Lega Basket Serie A sahnelerinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Alba Berlin – Hamburg Towers : MS 1 (-8.5) – 1.40 (İddaa) & MS 1 (-9.5) – 1.68 (Bets10)

Alba bir Euroleague takımı ve ellerinde kaliteli, geniş bir rotasyon. Normal şartlarda BBL’de onlara kafa tutabilecek bir kaç takım var. Özellikle play-off’larda vidaları daha sıktıklarını, işi daha ciddiye aldıklarını düşündüğümüzde. İlk maçta da bunu net olarak göstermişlerdi zaten. İkinci maçta da kendi sahalarında oynamanın avantajını iyi kullanacaklarını, Lo ve Siva liderliğinde aradıkları galibiyeti yine çift haneli farklarla alacaklarını, yola 2-0 ile devam edeceklerini tahmin ediyorum. 

Buducnost – Kızıl Yıldız : MS 1 – 1.30 (İddaa) & MS 1 – 1.48 (Bets10)

İki takım arasında kadro kalitesi anlamında kağıt üstünde fazla fark yok. Buducnost ilk 2 maçta deplasmanda olmasına rağmen bunu göstermiş ve rakibi karşısında kesinlikle pes etmemişti. Şimdi kendi sahalarında tamam mı devam mı maçına çıkacaklar ve bu kez Cobbs, Ivanovic, Reed gibi yıldız isimlerini daha net devreye sokacaklarını, evlerinde oynamanın avantajını kullanarak galibiyete ulaşacaklarını tahmin ediyorum. Alternatif olarak üst seçenekleri de değerlendirilebilir. 

Tenerife – FC Barcelona : MS 2 – 1.30 (İddaa) & MS 2 – 1.42 (Bets10)

Tenerife elbette ligin dişli takımlarından biri ve zaten 3. sırayı garantileyip, sezonu Valencia ve Baskonia gibi önemli rakiplerin üstünde bitirerek bunu gösterdiler. Ancak bu sezonki ilk karşılaşmalarında olduğu bu kez kendi sahalarında da bir yere kadar direnebileceklerini, 40 dakikanın sonuna doğru Barça’nın kalite farkını ortaya koyarak kazanacağını tahmin ediyorum. Formda Davies’in yanına Mirotic’i de ekleyip Higgins’den yüksek verim alarak F4 öncesi ritmlerini kaybetmeyeceklerini, kazarak yola devam edeceklerini tahmin ediyorum. 

Olimpia Milano – Venezia : ALT (157.5) – 1.50 (İddaa) & ALT (157.5) – 1.68 (Bets10)

Milano sadece Serie A’nın değil Euroleague’in de en sert ve disiplinli savunma yapan takımlarından biri. İlk turda Trento karşısında da bunu defalarca kez gösterdiler zaten. Venezia gibi tempoyu gerekmedikçe forse etmeyen ve hücum silahları istikrarsız olan bir rakip karşısında da bu anlayışlarından vazgeçmeyeceklerini, hatta yarı finalde savunma vidalarını daha da sıkacaklarını tahmin ediyorum. Milano’nun kazanırken 75-80 civarında bir üretim yapmasını, Venezia’nın ise 75 bareminin altında kalmasını bekliyorum. Bu nedenle tercihim alt seçeneği olacak. Alternatif olarak da Milano’nun handikaplı galibiyetleri düşünülebilir. 

İddaa Oranı: 3.55
Bets10 Oranı: 5.93Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 20.06.21

Pazar programında Fransa Jeep Elite Pro A, milli takımlar Hazırlık Maçları ve NBA sahnesinde oynanacak …