Anasayfa / AX Armani Exchange Olimpia Milano / Olimpia Milano – Venezia İddaa Tahmini 22.05.21

Olimpia Milano – Venezia İddaa Tahmini 22.05.21

İtalya Lega Basket Serie A yarı final serisi ilk maçında Olimpia Milano Cumartesi saat 22:00’da Venezia ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 toplam sayı limitini 157.5 olarak açıklamışlar.

Normal sezonu 1. sırada tamamlayan Milano ligin en güçlü şampiyonluk adayı olduğunun mesajını da zaten herkese bermişti. Çeyrek finalde de Trento karşısında 3 net sonuç alıp, çift haneli farklarla kazanmış, adını 3-0 ile yarı finale kolay şekilde yazdırmıştı. Trento’yu süpürdükleri serideki 2 maçta 150 ve 139 sayı çıkmış bu maçlarda rakibi 62 ve 65 sayıda tutarak da ne kadar önemli bir savunma takımı olduklarını herkese hatırlatmışlardı. Koç Messina’nın bu sezon takıma aşıladığı en önemli artı da bu zaten. 

Venezia ise normal sezonu 4. sırada tamamladıktan sonra 5. sıradaki Sassari ile eşleşmişti. Herkes daha çekişmeli bir seri olacağını düşünüyordu ki beklentileri karşıladılar, iki takım da evlerindeki tüm maçları kazanınca seri 3-2 Venezia lehine sonuçlandı. Serideki 2 deplasman maçına baktığımızda ise Venezia’nın üretimde çok zorlandığını görmüştük, sırasıyla 60 ve 73 sayıda kalmışlardı bu maçlarda. Evet Tonut ve Jerrells gibi önemli skor opsiyonları var ellerinde ama zaman zaman diğer oyuncular Watt, Daye, Fotu, Chappell gibi isimler istikrarlı skor katkısı veremeyebiliyor.

Milano sadece Serie A’nın değil Euroleague’in de en sert ve disiplinli savunma yapan takımlarından biri. İlk turda Trento karşısında da bunu defalarca kez gösterdiler zaten. Venezia gibi tempoyu gerekmedikçe forse etmeyen ve hücum silahları istikrarsız olan bir rakip karşısında da bu anlayışlarından vazgeçmeyeceklerini, hatta yarı finalde savunma vidalarını daha da sıkacaklarını tahmin ediyorum. Milano’nun kazanırken 75-80 civarında bir üretim yapmasını, Venezia’nın ise 75 bareminin altında kalmasını bekliyorum. Bu nedenle tercihim alt seçeneği olacak. Alternatif olarak da Milano’nun handikaplı galibiyetleri düşünülebilir. 

İddaa Oranı: ALT (157.5) – 1.50
Bets10 Oranı: ALT (157.5) – 1.68
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Litvanya – Rusya İddaa Tahmini 22.06.21

Hazırlık Maçları kapsamında Litvanya Salı saat 19:30’da Rusya ile karşılaşacak. Mobilbahis misafir takım lehine 16.5 …