Anasayfa / NBA / Günün NBA Kuponu 06.11.22

Günün NBA Kuponu 06.11.22

Günün iddaa bülteninde 8 NBA maçı var ve bu karşılaşmalar içinde güvendiğim üç taneyi sizler için yeniden yorumlayarak günün NBA kuponu olarak paylaşıyor. Dün kupon maalesef Lakers ve Spurs yüzünden gelmedi. Umarım bugün öngörülerim yerinde olur.

 

Atlanta Hawks – New Orleans Pelicans MS 1 – 1.46 (İddaa) & MS 1 – 1.72 (İntobet)

Atlanta Hawks Çarşamba gecesinden beri dinleniyor. Ellerinde Trae Young ve Dejounte Murray gibi tempoyu kontrol edebilen silahları var. Pota altında New Orleans Pelicans ile baş edebilecek Onyeka Okongwu, John Collins ve Clint Capela gibi oyuncular sahipler. Ingram’ı yavaşlatabilecek De’Andre Hunter gibi çift yönlü bir kanatları da mevcut. Back to back oynayacak rakipleri karşısında en azından maçı kazanmalarını bekliyorum.  

New York Knicks – Boston Celtics MS 1 (h:+5.5) – 1.50 (İddaa) & MS 1 (h:+5.5) – 1.68 (İntobet)

New York Knicks dün gece deplasmanda 76ers karşısında önemli bir galibiyet aldı ve koltuğu sallantıda olan Thibodeau da rahat bir nefes almıştır. Bu gece evlerinde Boston Celtics’i ağırlayacaklar. Celtics bu sezon ilk back to back maçında Al Harford’u dinlendirmişti. Bu gece de büyük olasılıkla ondan yoksun olacaklardır. Madison Square Garden’da geçen sezon çıktıkları iki maçı da kaybetmişlerdi. Bu gece ev sahibinin lehine açılan handikaba güveneceğim.

Minnesota Timberwolves – Houston Rockets MS 1 (h:-7.5) – 1.50 (İddaa) & MS 1 (h:-7.5) – 1.75 (İntobet)

Minnesota Timberwolves yaz döneminde yaptığı takviyelerden henüz tam olarak ritim bulabilmiş değil. Handikap bahsinde de henüz hiç güven vermiyorlar. Fakat karşılarında ligin en genç ve kırılgan takımı Houston Rockets var. Üst üste üç maçtır kaybettikleri düşünüldüğünde bu gece daha çok konsantre olacaklardır. Evlerinde tecrübesiz rakipleri karşısında rahat kazanarak özgüven depolamalarını bekliyorum.

İddaa Oranı: 3.26

İntobet Oranı: 5.06Hakkında Dağhan Duru

1983 doğumluyum. Ortaöğretim ve liseyi Saint Joseph Fransız Lisesi’nde okudum. 2010 yılında YTÜ Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun oldum. 2014-2015 arasında Cumhuriyet gazetesinin web sayfası için NBA, Eurolegue ve Eurocup hakkında yorum yazıları kaleme aldım. Ayrıca çeşitli web sayfalarında yazarlık ve editörlük yaptım.

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Detroit Pistons – New York Knicks İddaa Tahmini (2) 30.11.22

NBA normal sezon mücadelesinde Detroit Pistons, salıyı çarşambaya bağlayan gece saat 03:00’te New York Knicks ile Little …