Anasayfa / NBA / Günün NBA Kuponu 08.03.23

Günün NBA Kuponu 08.03.23

NBA’de normal sezon mücadeleleri salıyı çarşambaya bağlayacak gece oynanacak 8 maçla birlikte devam edecek. Günün en güvendiğim maçlardan oluşturduğum kuponunu sizlerle paylaşıyorum. Herkese bol şanslar dilerim.

New York – Charlotte : İY 1 (-5.5) – 1.54 (İddaa) & İY 1 (-5.5– 1.75 (intobet)

New York Knicks çok iyi bir durumda. Milwaukee ile birlikte ligin en formda ekibi olan Doğu ekibi son dört iç saha maçını da çift haneli farklarla geçerken bu galibiyetleri önemli takımlara karşı aldı. Charlotte Hornets ise son üç maçın ilk yarısından teslim olan, varlık göstermekte başarılı olamayan bir takım olarak görüldü. Ana bir oyun kurucudan yoksunlar ve sezonun geri kalanı için herhangi bir hedefleri yok. Bu geceki mücadelede ev sahibi ekibin hızlı başlayarak soyunma odasına farklı gitmesini bekliyorum.

Houston – Brooklyn : MS 2 (-5.5) – 1.60 (İddaa) & MS 2 (-5.5– 1.78 (intobet)

Houston Rockets ligin en kötü dört takımından birisi. Çok gençler, çok potansiyelliler ve hata yapmaya da gelişime de çok açıklar. Ama bu sezon onlar adına büyük bir hayal kırıklığı oldu zannımca. Brooklyn cephesi ise son iki maçta çok başarılı galibiyetler aldı. Dediğim gibi bulundukları yeri korumak için ellerinden geleni yapacaklardır ki Houston’a karşı da hata yapmamaları gerekmekte. Bugünkü maçta deplasman ekibinin galip gelme ihtimalini yüksek görmekteyim.

Dallas – Utah : ÜST (233.5) – 1.50 (İddaa) & ÜST (233.5) – 1.70 (intobet)

Dallas Mavericks 6 maçlık iç saha turnesini bu gece tamamlayacak. Dört kere mağlup olan ekip son olarak karşılaştığı Phoenix’e karşı eline gelen fırsatı tepmiş ve Luka’nın boş atışı kaçırmasıyla birlikte mağlup olmuştu. Utah şu anki form durumlarına ve oyun stillerine göre karşılaşmayı isteyecekleri bir ekip. İki tarafın da savunmasında sıkıntılar var ve yüksek tempolu bir oyun tercih ediliyor. Atanın kazanacağını düşündüğüm mücadelede tercihim üstten yana olacak.

İddaa Oranı: 3.70
intobet Oranı: 5.30Hakkında Kaya Pekoğlu

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Utah Jazz – Milwaukee Bucks İddaa Tahmini (2) 25.03.23

NBA Batı Konferansı ekiplerinden Utah Jazz Cumartesi günü saat 04:00’da Doğu ekibi Milwaukee Bucks ile …