Anasayfa / NBA / Günün NBA Kuponu – 1 (2) 08.11.22

Günün NBA Kuponu – 1 (2) 08.11.22

NBA’de normal sezon mücadeleleri bu sezon ilk defa 15 maçla birlikte devam edecek. Pazartesiyi Salıya bağlayan gece saat 03:15’te başlayacak heyecan 06:30’da start verecek maçla birlikte son bulacak. Bu bol fikstür için iki kupon hazırladım. Günün ilk kuponu sizlerle, herkese bol şanslar dilerim. İkinci kupona ulaşmak için tıklayınız.

Dallas – Brooklyn: Deplasman ALT (106.5) – 1.48 (İddaa) & Deplasman ALT (106.5) – 1.67 (intobet)

Dallas Mavericks maç başına 36 sayı ortalamayla oynayan bir canavara sahip. Çok nadir de olsa takıma zarar verebiliyor ama Luka Doncic bu takım için her şeyden bile daha fazla. Brooklyn Nets karşısında da daha geniş kadrolarıyla maçın favorisi konumundalar. Fakat handikap riskine girmek pek mantıklı gelmiyor. Aynı şekilde toplam sayı limiti de sıkıntılı dursa da son derece kısıtlı opsiyonla oynayan Brooklyn’in kendi limitinin altında kalmasını bekliyorum.

Utah – LA Lakers : MS 1 – 1.40 (İddaa) & MS 1 – 1.65 (intobet)

İki takım cumartesi günü karşı karşıya gelmiş ve yay gerisinden %42.5’la 17 üçlük atan Utah Jazz aynı performansını pota altında da göstererek daha iyi bir takım olduğunu kanıtlamıştı. Lakers çizgiden +16’lık sayı diferansiyeli yakalasa da maçı 130-116 kaybetmekten kurtulamamıştı. Bugünkü maça gelmeden önce Lakers bir kez daha kaybetti Utah ise bir kez daha kazandı. Bu maçta da ev sahibi ekibi galibiyete daha yakın görüyorum.

LA Clippers – Cleveland : MS 2 – 1.50 (İddaa) & MS 2 – 1.80 (intobet)

Bu sene iki Los Angeles ekibi de sezonu kötü açtı. Clippers Kawhi Leonard’dan yoksun olduğu her maç sıkıntı yaşamaya devam ediyor ama biraz daha sistematik olduğunu düşündüğüm bu sorunun Kawhi Leonard geldiğinde de tamamen çözülüp çözülmeyeceği meçhul. Cleveland Cavaliers ise kazanan bir kimliğe büründü şu ana kadar. Mitchell ve Garland öncülüğünde durdurulamaz gözüktüler geçtiğimiz maçlarda. Bugün galibiyet serilerini 9’a çıkarmalarını bekliyorum. 

İddaa Oranı: 3.11
intobet Oranı: 4.96Hakkında Kaya Pekoğlu

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Memphis Grizzlies – Oklahoma City Thunder İddaa Tahmini (2) 08.12.22

NBA normal sezon mücadelesinde Memphis Grizzlies, çarşambayı perşembeye bağlayan gece saat 04:00’te Oklahoma City Thunder ile FedEx Forum’da …