Anasayfa / NBA / Günün NBA Kuponu – 2 (2) 08.11.22

Günün NBA Kuponu – 2 (2) 08.11.22

NBA’de normal sezon mücadeleleri bu sezon ilk defa 15 maçla birlikte devam edecek. 15-30 dakikaya bir maç başlayacak olan Pazartesiyi Salıya bağlayan gece saat fikstürü için iki kupon hazırladım. Günün ilk ikinci kuponunu sizlerle paylaşıyorum, herkese bol kazançlar dilerim. İlk kupona ulaşmak için tıklayınız.

Orlando – Houston : MS 1 – 1.31 (İddaa) & MS 1 – 1.52 (intobet)

Orlando Magic ligin şu an için alt sıralarda olsa da cevhere sahip olduğuna inandığım bir takım. Öyle ki genç isimleri son derece iyi kullanıyorlar. Bol Bol, çaylak Paulo Banchero gibi potansiyelli yeteneklere sahipler. Öte taraftaki Houston Rockets da rakibi gibi son derece genç bir takım fakat iş yeteneğe gelince bir tık daha geride kalıyorlar. Bugünkü maçta ev sahibi ekibin daha üstün oynayarak galibiyete ulaşmasını bekliyorum.

Detroit – Oklahoma : MS 2 – 1.68 (İddaa) & MS 2 – 2.00 (intobet)

Detroit Pistons geride kalan maçlarda üst üste mağlubiyetler almasının yanı sıra geleceğe yönelik de pek parlak bir görüntü vermedi. Marvin Bagley’in takıma katılmasıyla belki çok da ufak olsa bir farklılık görebiliriz ama şu an için bu form grafiğinin değişmesi zor gözükmekte. Oklahoma City Thunder ise şu ana kadar daha dirençli, daha başarılı bir ekip oldu. Bu geceki maçta evden uzak olsalar da maçın favorisi olduklarını düşünüyorum

Minnesota – New York : MS 2 (+5.5) – 1.51 (İddaa) & MS 2 (+5.5) – 1.77 (intobet)

Minnesota Timberwolves ortalama bir takım konumunda şu an ama ortalamanın üstüne evrilmeleri son derece mümkün. Fakat şu ana kadar bunu başaramadılar ve güçlü takımlara karşı da iyi sınav vermediler. New York Knicks de aynı şekilde ortalamaya bir kadroya sahip. Bugünkü maçta Minnesota’nın istikrarsız yönünden faydalanarak galip gelmeleri beni şaşırtmayacaktır. Taraf bahsi 50/50 olarak gözüktüğü için handikapı da arkama alacağım.

İddaa Oranı: 3.23
intobet Oranı: 5.38Hakkında Kaya Pekoğlu

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Charlotte Hornets – Los Angeles Clippers İddaa Tahmini (2) 06.12.22

NBA normal sezon mücadelesinde Charlotte Hornets, pazartesiyi salıya bağlayan gece saat 03:00’te Los Angeles Clippers ile Spectrum …