Anasayfa / NBA / Günün NBA Kuponu 17.03.23

Günün NBA Kuponu 17.03.23

NBA’de normal sezon mücadeleleri perşembeyi cumaya bağlayacak gece oynanacak 5 maçlık kısıtlı bir fikstürle devam edecek. Günün kuponu karşınızda… Herkese bol kazançlar dilerim.

Toronto – Oklahoma : ÜST (228.5) – 1.50 (İddaa) & ÜST (228.5– 1.70 (intobet)

Toronto Raptors son maçta beklenen patlamayı yaparak sağlam bir galibiyet elde etti. Denver karşısında bu kadar dominant olmak pek rastlanan bir şey değil. Oklahoma City de son dönemde olumlu oyununu sürdürüyor ki son 7 maçta 6 kere galip geldiler. Bu geceki mücadelenin başa baş ve yüksek heyecana sahne olmasını bekliyorum. Açıkçası favorim Oklahoma fakat daha güvenilir bir tercih için üst seçeneğini tercih edeceğim. Zira iki taraf da 115’i geçmeye uygun durmakta.

Brooklyn – Sacramento : ÜST (235.5) – 1.54 (İddaa) & ÜST (235.5– 1.75 (intobet)

Brooklyn Nets akıcı bir oyun oynuyor son dönemde. Sayı üretebiliyorlar, hızlı oynayabiliyorlar. Son maçta Oklahoma’ya karşı istenileni 48 dakika boyunca yapamadan mağlup olmuşlardı. Sacramento da aynı şekilde son dönemin en formda, en iyi hücum eden takımlarından birisi. Çok hızlı bir tempoyla oynuyorlar ve rakiplerini sayı atarak boğuyorlar. Bu gece oynanacak maçta da iki tarafın başa baş, nefes kesen bir mücadelede limiti aşmasını bekliyorum.

Phoenix – Orlando : ÜST (226.5) – 1.54 (İddaa) & ÜST (226.5– 1.72 (intobet)

İki ekip arasında hem kadro kalitesi hem de sezon beklentisi açısından büyük farklar var. Phoenix şampiyonluğa bile göz dikebiliyorken Orlando için sezon bitti diyebiliriz. Phoenix’in kısıtlı rotasyonuna sahip bu tip orta seviye takımlara karşı yüksek skorlu oynayan bir takım olduğunu biliyoruz. Keza Orlando da yarı sahayı hızlı oynayan ve fast-break hücumlarıyla sayı bulan bir takım. Bugünkü mücadelede ekipler bize bol skorlu bir karşılaşma izletebilir.

İddaa Oranı: 3.56
intobet Oranı: 5.12

 Hakkında Kaya Pekoğlu

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Toronto Raptors – Miami Heat İddaa Tahmini (2) 29.03.23

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Toronto Raptors Çarşamba günü saat 02:30’da Miami Heat ile karşılaşacak. Hem …