Anasayfa / NBA / Phoenix Suns – Orlando Magic İddaa Tahmini 17.03.23

Phoenix Suns – Orlando Magic İddaa Tahmini 17.03.23

NBA normal sezon mücadelesinde Phoenix Suns, cuma sabaha karşı saat 05:00’te Orlando Magic ile Footprint Center’da karşı karşıya gelecek. İddaa ve intobet bu maçın toplam sayı limitini 226.5 olarak belirlemiş. 

Phoenix Suns son olarak konuk ettiği Milwaukee’e de yenilerek üst üste üçüncü mağlubiyetini aldı. Bu süreçte Sacramento, Golden State ve Milwaukee’e yenildiler. Bu geceki maçta biraz reaksiyon göstererek en azından 4. sıradaki yerlerini korumalarını bekliyorum zira alt sıradan 1 ve 2 galibiyet farka sahip Clippers’la Golden State gelmekte. Rotasyon olarak baya kısıtlı kalıyorlar ama Kevin Durant’in olduğu bir senaryoda çok daha iyi durumda olduklarını görmüştük. O yüzden biraz daha zamanın geçmesi tarafındalar.

Orlando Magic maalesef son maçlardaki kötü sonuçlarla birlikte kendini baya bi riske attı ve matematiksel şans devam etse de play-in durumunu bir hayli zora soktu. Son 14 maça girilirken arada 4 maçlık bir fark var ki iki gece önce alınan San Antonio mağlubiyetiyle birlikte bu durum artık kabullenildi diyebiliriz. Bu maçta da sahada kendi oyunlarını yansıtmalarını ve gelecek sezonda daha tecrübeli bir şekilde daha iyi işler başarmalarını bekliyorum.

İki ekip arasında hem kadro kalitesi hem de sezon beklentisi açısından büyük farklar var. Phoenix şampiyonluğa bile göz dikebiliyorken Orlando için sezon bitti diyebiliriz. Phoenix’in kısıtlı rotasyonuna sahip bu tip orta seviye takımlara karşı yüksek skorlu oynayan bir takım olduğunu biliyoruz. Keza Orlando da yarı sahayı hızlı oynayan ve fast-break hücumlarıyla sayı bulan bir takım. Bugünkü mücadelede ekipler bize bol skorlu bir karşılaşma izletebilir.

Eksikler: 

Phoenix: Kevin Durant, Landry Shamet
Orlando: Gary Harris (gtd)

İddaa Oranı: ÜST (226.5) – 1.54
intobet Oranı: ÜST (226.5) – 1.72
Güven Endeksi: 8Hakkında Kaya Pekoğlu

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Günün NBA Kuponu 28.03.23

NBA’de artık son maçlara gelinmiş durumda. Batı konferansında hiç durmayan bir fırtına var. Dengelerin sürekli …