Anasayfa / NBA / Günün NBA Kuponu 18.02.21

Günün NBA Kuponu 18.02.21

NBA normal sezon mücadeleleri hız kesmeden devam ediyor. Yavaş yavaş All-Star haftasına yaklaşıyoruz. Çarşambayı Perşembeye bağlayan gece oynanacak olan fikstürde birkaç tane ertelenen maç bulunmakta. Bu nedenle bu gece 10 tane maç oynanacak. Bu maçlar arasından derlediğim günün ilk kuponunu sizlerle paylaşıyorum. Herkese bol kazançlar dilerim.

Boston Celtics – Atlanta Hawks : MS 1  – 1.42 (İddaa) & MS 1 – 1.58 (Bets10)

Boston Celtics son maçlarda aldığı mağlubiyetlere rağmen 4. sırada bulunuyor. Oldukça gereksiz iki mücadele kaybetmeseler 3. sırada olmaları işten bile değildi. Sezonun henüz yarılanmamış olması onlar için biraz olumlu bir haber. Çünkü daha üst sıralara çıkacak kapasitedeler. Atlanta Hawks ise 10. sırada ve treni biraz kaçırmış durumda. Bu sıralamayı yakın takip edip etmeyecekleri tamamen Young’ın form durumuna bağlı olduğu için net bir şey söylemek zor. Bu gece daha güçlü olan Boston’ın ağır basarak galip geleceğini düşünmekteyim.

New Orleans Pelicans – Portland Trail Blazers : ÜST (232.5) – 1.52 (İddaa) & ÜST (234.5) – 1.75 (Bets10)

Gecenin en yüksek skorla bitmesini beklediğim bu maçta, keyifli bir mücadele izleyeceğimizi düşünüyorum. İki tarafın da fark yaratabilecek hücum opsiyonları var. Bir tarafta New Orleans’ın yüksek enerjisi ve derin kadrosu, diğer tarafta Lillard önderliğinde alev almış bir Portland. Taraf bahsinde New Orleans’ı bir adım önde görsem de oldukça riskli olduğunu düşünüyorum. Uygun limitle birlikte üst seçeneğini tercih etmek oldukça makul gözükmekte. 

Los Angeles Clippers – Utah Jazz : MS 2  – 1.38 (İddaa) & MS 2 – 1.54 (Bets10)

Kadroların tam olması halinde çok keyifli bir maç izleyebilirdik. Fakat George ve Batum’un yokluğu, Kawhi Leonard’ın belirsizliği favori ibrelerini tamamen Utah’a doğru çevirmiş durumda. Şu sıralar Utah’ın temposuna ve oyun görüşüne engel olmayı bırakın, ortak olmak bile oldukça zor. Deplasman ekibinin evinden uzak olsa da rakibine karşı daha avantajlı konumda olduğunu düşünüyorum. Tercihimi galibiyetlerinden yana kullanacağım.

İddaa Oranı: 2.97
Bets10 Oranı: 4.25

 Hakkında Kaya Pekoğlu

Avatar

Mutlaka bakın

Günün NBA Kuponu 05.03.21

NBA normal sezon mücadeleleri aradan önceki son fikstürle birlikte devam ediyor. Perşembeyi Cumaya bağlayacak gece …