Güncel
Anasayfa / NBA / Günün NBA Kuponu (2) 18.02.21

Günün NBA Kuponu (2) 18.02.21

NBA normal sezon mücadeleleri yüksek bir tempoyla devam ediyor. Bugün yine yoğun bir bülten bulunmakta. Çarşambayı Perşembeye bağlayacak gece oynanacak maçlardan derlediğim, günün ikinci kuponunu sizlerle paylaşıyorum. Herkese bol kazançlar dilerim.

Washington Wizards – Denver Nuggets : MS 2  – 1.48 (İddaa) & MS 2 – 1.65 (Bets10)

Washington Wizards her ne kadar son iki maçını kazanmış olsa da bildiğimiz Washington Wizards olmaya devam ediyor. Son dönemde hücuma Hachimura ve Davis Bertans’ın da katılmasıyla birlikte, daha iyi bir performans sergilediler. Öte taraftaki Denver Nuggets ise rakibinden üç dört gömlek daha üstün. Sakat oyuncularının durumu belirsiz olsa da, Jokic ve Murray gibi isimlere sahipler. Deplasmanda galip geleceklerini düşünüyorum.

Golden State Warriors – Miami Heat : ÜST (222.5) – 1.52 (İddaa) & ÜST (224.5) – 1.75 (Bets10)

Golden State Warriors son zamanlarda iyi bir performans sergiledi. Bugün karşılarında daha güçlü takımlardan birisi olacak. Miami Heat’e karşı kazanarak bu oyunlarını sürdürmek istiyorlar. Fakat bunun için yay gerisine baya bir ihtiyaçları var. Miami ise son dönemlerde yaşadığı hücum ritimsizliğini düzeltmenin peşinde. Bu maçı kazanabilecek güce sahipler. Takımların kazanma şanslarını 50-50 olarak görüyorum. Bu nedenle üst seçeneğini daha güvenilir bulmaktayım.

Philadelphia 76ers – Houston Rockets : Deplasman ALT (108.5) – 1.52 (İddaa) & Deplasman ALT (107.5) – 1.88 (Bets10)

Philadelphia Sixers’ın bu maçı kazanması, konferans liderliği açısından önem taşıyor. Üst üste üç maç kaybetmeleri Brooklyn’le aradaki makası kapatmış durumda. Houston Rockets ise diyecek pek bir şey yok. Hücumda çeşitlilik sağlansa da aksaklıklar giderilemiyor. Tam kadroyu yakalayana kadar bu durum böyle sürebilir. Philadelphia’nın evinde savunmayı iyi yapmasıyla birlikte Houston’ın limiti geçemeyeceğini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: 3.41
Bets10 Oranı: 5.42

 

 Hakkında Kaya Pekoğlu

Avatar

Mutlaka bakın

Günün NBA Kuponu 05.03.21

NBA normal sezon mücadeleleri aradan önceki son fikstürle birlikte devam ediyor. Perşembeyi Cumaya bağlayacak gece …