Anasayfa / NBA / Günün NBA Kuponu (2) 29.02.2020

Günün NBA Kuponu (2) 29.02.2020

NBA Ligi’nde Cumayı Cumartesiye bağlayacak gece kalabalık bir fikstür bizleri bekliyor. Günün maçlarını titizlikle yorumladım ve sizler için iki tane kupon hazırladım. Ayrıca bunlar Şubat ayının da son kuponları olacak. İlk kuponumu paylaştım. Şimdi alternatif olan diğer kuponumu da paylaşıyorum. Bol kazançlı bir ay olması dileğiyle herkese bol şanslar diliyorum.

Atlanta – Brooklyn MS 2, 1.50 iddaa – MS 2 , 1.70 bets10

Atlanta Hawks maçların neredeyse hepsinde Trae Young’un eline bakıyor. 30 sayının üstünde ortalamaya sahip olan isim 50 sayı da atabiliyor, 12 sayıda da kalabiliyor. Bugün hastalığı dolayısıyla oynamama ihtimali var. Brooklyn’de ise bireysel yeteneği yüksek olan oyuncu sayısı daha fazla. Bu maçta da kaliteli olan taraf onlar. Galibiyetlerini tercih edeceğim.
Analizime ulaşmak için tıklayınız.

Memphis – Sacramento MS 2 (+5.5) , 1.50 iddaa – MS 2 (+5.5) , 1.67 bets10

Memphis Grizzlies sakatlık problemleriyle uğraşıyor. Son olarak Brandon Clarke gibi önemli bir skorerleri sakatlanmıştı. Son maçlarda güçlü rakiplerle oynamış olsalar da bu sakatlıklar fazla fark yemelerine sebep oldu. Sacramento Kings son maçlarda daha parlak bir performans ortaya koyuyor. Durumu maç saatinde belli olacak Fox’un oynamasıyla Memphis’i mağlup edebilirler. Handikapı da yanıma alacağım.
Analizime ulaşmak için tıklayınız.

New Orleans – Cleveland Ev Sahibi ÜST (122.5), 1.50 iddaa – Ev Sahibi ÜST (122.5), 1.67 bets10

New Orleans Pelicans kalitesiyle rakibine göre çok daha üstün durumda. Geniş rotasyonuyla 120’leri çok zorlanmadan bulabiliyorlar. Cleveland Cavaliers ise biraz çıkışa geçse de Drummond’un yokluğundan etkileneceğe benziyor. Bu eksiklik Zion’a daha fazla açık alan sağlayacak. Ev sahibinin kendi limitini aşacağını düşünüyorum.
Analizime ulaşmak için tıklayınız.

İddaa Oranı: 3.38
Avrupa Bahis Oranı: 4.74

 

 

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Kaya Pekoğlu

Avatar

Mutlaka bakın

Atlanta Hawks – New York Knicks İddaa Tahmini 12.03.2020

NBA Ligi’nde Doğu ekiplerini karşı karşıya getirecek maçta Atlanta Hawks Perşembe gecesi saat 02:30’da New …