Anasayfa / NBA / Günün NBA Kuponu (2) 31.10.22

Günün NBA Kuponu (2) 31.10.22

NBA normal sezon mücadeleleri Pazar gecesi ve Pazartesi sabaha karşı oynanacak 8 maçla devam edecek. Dün maalesef Dallas Mavericks’in kötü performansına denk geldik ve günün kuponunu ucundan kaçırdık. Bugünkü maçlar için herkese bol şanslar dilerim.

Boston – Washington : ÜST (220.5) – 1.54 (İddaa) & ÜST (220.5) – 1.77 (intobet)

Doğu ekiplerinin karşı karşıya geleceği mücadelede her iki taraf da 5 maçta 3 galibiyet çıkardı. Boston Celtics oyuncu kalitesi olarak daha üstün duruyor olsa da Washington’ın pek de istenmeyen bir rakip kıvamında olduğunu belirtmek lazım. Son derece çeşitli ve kaliteli silahlara sahipler Bradley Beal, Kyle Kuzma ve Porzingis gibi. Bu maçta iki tarafın da skorer yönünü görmeyi bir kez daha beklediğim için tercihimi üstten yana yapacağım.

Cleveland – New York Knicks : MS 1 (-2.5) – 1.52 (İddaa) & MS 1 (-2.5) – 1.70 (intobet)

Lige iyi başlayan iki doğu ekibinin mücadelesinde Cleveland Cavaliers 6. maçında 5. galibiyetini arıyor olacak. Donovan Mitchell zaten çok formda ve 5 maçta 30 sayı ortalamasını tutturmayı başardı. Geride kalan kadrodan da 6-7 isim istikrarlı bir skor üretimi başarınca bu seneye iyi bir giriş yaptılar. New York Knicks de kesinlikle küçümsenmeyecek derecede formda gözüküyor. Fakat Cleveland’ın bu maç özelinde daha ön planda olduğunu düşünüyorum.

Dallas – Orlando : MS 1 (-8.5) – 1.57 (İddaa) & MS 1 (-8.5) – 1.77 (intobet)

Dallas Mavericks iyi bir görüntü sergilediği 4 maçın ardından Oklahoma’ya karşı felaket bir son 5 dakika oynamış ve uzatmada da o momentum yoksunluğu ile maçı kaybetmişti. Luka Doncic son derece yetenekli haliyle muazzam istatistiklere imza atsa da top öldürme konusunda zaman zaman çok can yakıcı bir role büründüğünü de belirtmek lazım. Fakat bu maç karşılarında çok daha kötü bir takım olacak. Orlando’ya karşı üstünlük sağlayarak dünün de acısını çıkarmalarını bekliyorum.

İddaa Oranı: 3.68
intobet Oranı: 5.33Hakkında Kaya Pekoğlu

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Detroit Pistons – Memphis Grizzlies İddaa Tahmini (2) 05.12.22

NBA normal sezon mücadelesinde Detroit Pistons, pazarı pazartesiye bağlayan gece saat 02:00’de Memphis Grizzlies ile Little Caesars …