Anasayfa / İddaa Tahminleri / Halcones Rojos – Panteras İddaa Tahmini 19.09.23

Halcones Rojos – Panteras İddaa Tahmini 19.09.23

Meksika Ligi mücadelesinde Halcones Rojos Salı günü saat 05:15’de Panteras ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Betroad misafir takımın lehine 4.5 handikap belirlemişler.

Rojos Doğu’nun kalbur üstü takımlarından birisi. Son 3 maçlarını kazanarak da ne kadar formda olduklarını gösterdiler ve bu sayede de 6 gaibiyetle kendilerine 3. sırada yer buldular. Yakaladıkları o seride kurbanlar sırasıyla 2 kere zayıf Fresneros (39 ve 11 sayı farkla), artı buradaki rakipleri Panteras olmuştu. Daha dün yeni burada konuk ettikleri rakiplerini 8 sayı farkla, 84-76 gibi yeterli bir skorla geçmeyi bilmişlerdi.

Panteras ise son 2 maçını üst üste kaybetti, formsuz bir dönemden geçiyorlar. Bu nedenle de 5 galibiyette kaldılar ve Batı’daki play-off yarışında ciddi yara aldılar, artık en yakın rakipleriyle arasındaki galibiyet farkı 2 oldu ve şuand ailk 4 potasının dışında kalmış durumdalar. Son maçlarında da belirttiğim gibi direnmelerine rağmen 84-76’lık skorla kaybetmişler, düşüşlerini sürdürmüşlerdi. 

İki takım arasında belki kağıt üstünde ciddi farklar bulamazsınız ama konu sahada oynanan basketbola, özellikle son haftalarda yakaladıkları form grafiğine bakınca ev sahibi Rojos’un bir adım önde olduğunu görebiliriz. Daha dün burada konuk ettikleri rakileri karşısında o maçta olduğu gibi bir kez daha kazanacaklarını tahmin ediyorum. Ama riske girmemek adına düşük farklı galibiyetlerini tercih edeceğim. 

İddaa Oranı: MS 1 (-4.5) – 1.56
Betroad Oranı: MS 1 (-4.5) – 1.72
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Litvanya Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Lietkabelis – Pieno Zvaigzdes İddaa Tahmini 25.09.23

Litvanya Ligi mücadelesinde Lietkabelis Pazartesi günü saat 18:50’da Pieno Zvaigzdes ile karşılaşacak. intobet misafir takım …