Anasayfa / Astros / Santos – Astros İddaa Tahmini 19.09.23

Santos – Astros İddaa Tahmini 19.09.23

Meksika Ligi Batı grubu mücadelesinde Santos Salı günü saat 05:00’da Astros ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Rexbet toplam sayı limitini 174.5 olarak açıklamışlar.

Santos son 2 maçını üst üste kazandı ve bu sayede de 7 galibiyete ulaşarak sadece ilk 4 sıra değil, liderlik iddiasını da sürdürdü. Nitekim zirvede yer alan bu maçtaki rakiplerinden sadece 1 galibiyet uzaktalar. 18 Eylül’de yani dün bu sahada oynadıkları son maçta Santos hücumda adeta patlama yaşamış, kendisini aşarak 104 sayı üretip potalarında 87 sayı görerek rahat bir galibiyet elde etmişti.

Astros ise şuana kadar topladığı 8 galibiyetle Batı’da liderlik koltuğunda oturuyor ancak son 3 maçlarından ikisini kaybettiklerini ve formsuz olduklarını belirtelim. Nitekim o kayıplardan birisi de buradaki rakipleri Santos karşısında daha dün gelmişti. Son 2 maçlarına baktığımızda ise bizlere yüksek tempoda bol skorlu mücadeleler izlettiklerini gödük, sırasıyla 196 ve 191 sayı üretilmişti o maçlarda.

İki takım arasında puan tablosuna bakınca farklar görüyor olsak da konu sahada oynanan basketbola gelince böyle farklar olmadığını Santos ilk maçta göstermişti. O maçta çıkan 191 sayı sıradışı olsa da iki takımın hücum odaklı karakteri değişmez. Bu nedenle de üst üste ikinci karşılaşmalarında hine önceliğim yüksek skor yana olacak, karşıklılı olarak 80 baremini geçmelerinin sürpriz olmayacağını tahmin ediyorum.

İddaa Oranı: ÜST (174.5) – 1.56
Rexbet Oranı: ÜST (174.5) – 1.62
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Fransa – Avustralya İddaa Tahmini 21.07.24

Orleans kentinde oynanacak Hazırlık Maçı‘nda Fransa Pazar günü saat 22:00’da Avustralya ile karşılaşacak. Hem İddaa …