Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Hamburg Towers – Ludwigsburg İddaa Tahmini 08.02.20

Hamburg Towers – Ludwigsburg İddaa Tahmini 08.02.20

Almanya easyCredit BBL 19.hafta mücadelesinde Hamburg Towers Cumartesi saat 20:00’da Ludwigsburg ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın galibiyeti durumunda toplam sayı limitini 171.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 172.5 olarak açıklamış aynı bahis için.

Hamburg ligin zayıf halkalarından biri, sadece 3 galibiyetleri var ve düşme potasında yer alıyorlar. Skor üretimi konusunda lig ortalalamarının altında seyrediyorlar, ortalama 80 sayı bulabiliyorlar. Ayrıca evlerinde oynadıkları 7 maçı da kaybettiklerini belirtelim, ilginç bir şekilde 3 galibiyeti de deplasmandan çıkardılar. Kendi sahalarındaki son 2 maça baktığımızda ise kaybederken bizlere düşük skorlu mücadeleler izlettiklerini gördük, sırasıya 151 ve 169 sayı üret,ilmişti bu maçlarda.

Ludwigsburg ise bu sezon Bayern’in ardından ligin en iyi takımı. Zaten 13 galibiyetle 2.sırada yer alıyorlar onların arkasında ve diğer Euroleague ekibi Alba’nın da 2 galibiyet önünde, avantajlı bir konumdalar. Deplasman karneleri orta şekerli, 8 maçtan 4 tanesini kazandılar. Ancak son 3 deplasman maçlarını üst üste kaybettiler ve artık bir reaksiyon vermeleri gerekiyor, sadece içerde kazanarak yerlerini koruyamazlar. Bu 3 maçlık mağlubiyet serisinin iki maçında savunmada iyi iş çıkarmışlar ve bizlere düşük skorlu karşılaşmalar izletmişlerdi; sırasıyla Vechta’ya 77-72 ve Bamberg’e 75-68 ile kaybetmişlerdi.

Ev sahibi üst düzey bir savunmaya sahip olmasa da zaman zaman tempoyu düşürüp rakiplerinin kolay sayı bulmasını engelliyor. Bunun yanında kendileri düşük skorlarda kalıyorlar, skor potansiyelleri ligin kötüleri arasında. Ludwigsburg’un da deplasman maçlarında daha kontrollü oynadığını ve savunmayı öne çıkardığını biliyoruz. Bu maçta da ev sahibinin kolay sayı bulmasına izin vermek istemeyeceklerdir. Deplasmandaki 3 maçlık kötü seriyi bozabilmeleri açısından Hamburg tam istedikleri rakip. Onları 80 sayının altında tutarak kazanabileceklerini düşünüyorum. Bu nedenle alt seçeneği ile beraber Ludwigsburg galibiyetini öneriyorum.

İddaa Oranı: MS 2 & ALT (171.5) – 1.85
Bets10 Oranı: MS 2 & ALT (172.5) – 2.24
Güven Endeksi: 8

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …