Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Rasta Vechta – Brose Bamberg İddaa Tahmini 08.02.20

Rasta Vechta – Brose Bamberg İddaa Tahmini 08.02.20

Almanya easyCredit BBL 19.hafta mücadelesinde Rasta Vechta Cumartesi saat 20:00’da Brose Bamberg ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 ev sahibinin toplam sayı limitini 82.5 olarak açıklamışlar.

Vechta 17 maçın ardından hanesina 10 galibiyet yazdırdı ve 6.sırada averajla play-off yarışının içinde yer alıyorlar. Evlerinde ise 9 maçtan 6 tanesini kazandılar ve iyi durumdalar. Son maçlarda hücum performansları düştü ve 80 sayıları dahi zor bulmaya başladılar. Ligdeki son 2 maçlarında 73 ve 78 sayı üretebildiler sadece. Evlerindeki son maçta da Frankfurt’u 73-65 ile geçmişlerdi. 

Bamberg de rakibi ile aynı galibiyet sayısına sahip ve play-off yarışında ayakta kalmaya çalışıyorlar. Deplasman karnesi de ligin en iyilerinden biri, 8 maçtan 6 tanesini kazandılar. Bu maçlarda öne çıkan faktör ise etkili savunmalarıydı, ortalama 77 sayı görüyorlar sadece potalarında. BBL sahnesindeki son 3 deplasman maçlarına baktığımızda ikisinde yine savunmaların ön planda olduğunu gördük, Oldenburg’dan 71 ve Crailsheim’dan 73 sayı yemişlerdi.

BBL’nin iki denk takımı karşı karşıya gelecek. İki ekip de BCL’de beklentilerin altında kalarak normal sezonda Avrupa defterini kapatmak zorunda kalmışlardı. Şimdi tamamen lige konsantreler ve play-off yarışındaki bu önemli maçta son haftalarda olduğu gibi karşılıklı olarak savunmaların ön planda olacağını, BBL standartlarının aksine sert ve düşük skorlu bir maç izleyeceğimizi, özellikle Vechta’nın rakibin etkili savunması karşısında 80 sayıyı bile görmesinin zor olacağını düşünüyorum.

İddaa Oranı: EvSahibi ALT (82.5) – 1.50
Bets10 Oranı: EvSahibi ALT (82.5) – 1.67
Güven Endeksi: 8

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …