Anasayfa / Heroes de Falcon / Heroes de Falcon – Panteras İddaa Tahmini 06.07.24

Heroes de Falcon – Panteras İddaa Tahmini 06.07.24

Venezüela Ligi ikinci grup mücadelesinde Heroes de Falcon Cumartesi günü saat 01:00’da Panteras ile karşılaşacak. intobet misafir takım lehine 7.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Falcon son 3 maçından ikisini kazanarak iyi durumda olduğunu gösterdi ki bu sayede de 12 galibiyete ulaştıllar, kendilerine 4. sırada yer buldular. Evlerindeki performanslarının da gayet iyi olduğunu biliyoruz, 5 maçtan 4 tanesini kazandılar. Hatta son 4 maçlarına baktığımızda 3 tanesini çift haneli farklarla rahat bir şekilde kazandıklarını gördmüştük, son maçta Zulia karşısında direnseler de uzatma sonunda kaybetmişlerdi.

Panteras da son 3 maçından ikisini kazanmayı başardı ama onlar toplamda sadece 7 galibiyete ulaşabildiler ve play-off potasından 3 adım uzakta kalmış durumdalar… Ayrıca konu deplasman karnelerine gelince işlerin hiç de yolunda gitmediğini biliyoruz, son 5 maçtan 4 tanesini kaybetmiş durumdalar… Son maçlarında konuk oldukları Guaiqueries’e beklenenden iyi direnmişlerdi ama sonunu getiremediler ve 69-63 ile kaybettiler. 

Puan tablosu da son maçlarda sergiledikleri performanslar da bize gösteriyor ki Falcon evinde favori olan taraf. Özellikle onların evlerinde sergiledikleri performansa ve Panteras’ın deplasmandaki form grafiğine bakınca işin rengi daha net hale geliyor. Falcon’un son maçlarda olduğu gibi evinde sorun yaşamayacağını, kazanarak play-off yarışındaki iddiasını koruyacağını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: MS 1 (-7.5) – 1.65
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

İspanya U20 – Makedonya U20 İddaa Tahmini 13.07.24

Polonya’nın Gydnia kentinde düzenlenen 2024 FIBA U20 Avrupa Şampiyonası C grubu ilk maçında İspanya Cumartesi …