Anasayfa / Hazırlık Maçları / Slovakya – Portekiz İddaa Tahmini 05.07.24

Slovakya – Portekiz İddaa Tahmini 05.07.24

Hazırlık Maçları kapsamında Slovakya Cuma günü saat 19:30’da Portekiz ile karşılaşacak. intobet toplam sayı limitini 146.5 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Slovakya Avrupa basketbolunun zayıf ülkelerinden birisi. Ancak sert savunmaları ve düşük tempoda oynadıkları fiziksel basketbolla rakipleri zaman zaman zorlayabildikleri de bir gerçek. 2025 EuroBasket elemelerine hazırlandıkları bu dönemdeki ilk maçlarında denk rakiplerinden biri olan Portekiz’i dünkü maçta da bu bahsettiğim basketbolla 65-63 yenmeyi başarmışlardı. 

Portekiz de milli takımlar düzeyinde rakibi gibi kıtanın vasat ekiplerinden birisi kuşkusuz. Ama onlar Slovakya’nın aksine en azından kulüpler düzeyinde kıpırdandılar, Porto ve Benfica futbolda olduğu gibi basketbolda da ülkenin lokomotifi olmaya başladılar. Bunu henüz milli takıma yansıtamadıkları da bir gerçek. Dün bu sahada oynadıkları ilk hazırlık maçında rakibin savunmasını geçememişler, son nefeste 65-63 ile kaybetmişlerdi.

Kıta basketbolunun iki vasat ülkesinin karşılaşmasını izleyeceğiz. İki ekip de Eurobasket elemelerine hazırlanıyor. Dün yine bu sahada oynadıkları karşılaşmada Slovakya güçlü yönünü, sert savunmasını ortaya koyarak rakibin skor silahlarını yavaşlatmamış, adeta durdurmuş ve onları 63 sayıda tutmuştu. Bu maçta da savunma odaklı bir peformans bekliyorum. Kazanan takımın 75 sayı ve kaybeden takımın 70 bareminin altında kalmasını öngörüyorum. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: ALT (146.5) – 1.77
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Kanada Basketbol Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Scarborough Shooting Stars – Edmonton Stingers İddaa Tahmini 13.07.24

Kanada Ligi mücadelesinde Scarborough Shooting Stars Cumartesi günü saat 21:00’da Edmonton Stingers ile karşılaşacak Mobilbahis …