Anasayfa / Hazırlık Maçları / Hırvatistan – Polonya İddaa Tahmini 23.06.24

Hırvatistan – Polonya İddaa Tahmini 23.06.24

Hazırlık Maçları kapsamında Opatija’da düzenlenen turnuvada ev sahibi Hırvatistan Pazar günü saat 19:30’da Polonya ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 7.5 handikap belirlemişler.

Koç Sesar yönetiminde yeni bir sayfa açarak yıllardır yaşanan hayal kırıklıklarına bir son vermek isteyen Hırvatistan, milli takımdan emekli olduğunu açıklayan ve zaten bir sakatlığı bulunan Bogdanovic dışında tam kadro sahada olacak diyebiliriz. Devşirme guardları Jaleen Smith, Mario Hezonja, Dario Saric, Ivica Zubac , Kruslin ve Dreznjak kardeşler kadroda öne çıkması beklenen isimler konumundalar. 

Koç Milicic yönetimindeki Polonya ise son dönemde Avrupa basketbolunun yükselişe geçen ülkelerinden birisi. Onların da ellerinde ideal bir kadro var diyebiliriz. Nitekim onlar Hırvatistan’ın aksine ilk hazırlık maçlarını yaptılar ve konuk oldukları güçlü rakiplerden Yunanistan karşısında Sochan’da yoksun olmalarına rağmen direnerek sadece 5 sayı farkla kaybettiler. Slaughter 17 sayı, Milicic Jr. 13 sayı ve Balcerowski 11 sayı ile öne çıkan isimlerdi. Bu arada Sochan’ın bu maçta forma giymesi bekleniyor.

Elbette Hırvatlar kağıt üstünde kendi sahalarında oynamanın avantajı ve kaliteli kadrolarıyla bir adım öndeler. Ancak Polonya da son dönemde kıtanın en istikrarlı takımlarından birisi ve birbirlerini tanıyan, tecrübeli oyunculardan kurulu bir kadroya sahipler. Hırvatlar’ın Smith, Hezonja, Saric, Zubac’dan oluşan güçlü yıldızlarına karşı Slaughter, Ponitka, Balcerowski, Sochan gibi silahlarıyla direnebileceklerini, en azından handikapı koruyabileceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (+7.5) – 1.65
intobet Oranı: MS 2 (+7.5) – 1.86
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Kanada Basketbol Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Scarborough Shooting Stars – Edmonton Stingers İddaa Tahmini 13.07.24

Kanada Ligi mücadelesinde Scarborough Shooting Stars Cumartesi günü saat 21:00’da Edmonton Stingers ile karşılaşacak Mobilbahis …