Anasayfa / Hazırlık Maçları / Litvanya – Slovenya İddaa Tahmini 23.06.24

Litvanya – Slovenya İddaa Tahmini 23.06.24

Hazırlık Maçları kapsamında Litvanya Pazar günü saat 19:30’da Slovenya ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Best10 toplam sayı limitini 167.5 olarak açıklamışlar.

Litvanya şuana kadar 3 hazırlık maçı yaptı, tamamı evinde Lübnan’laydı. Sırasıyla 100 sayı, 105 sayı ve 95 sayı gönderdiler rakip potalara. Koç Maksvytis’in elindeki kadroya baktığımızda en önemli eksik Valanciunas olacak, bu yaz milli takımda yer almayacak tecrübeli yıldız. Ayrıca kampta olmasına rağmen kişisel nedenlerden dolayı birkaç gün izin isteyen Sabonis’i de bu maçta kullanamayacaklar. Ellerindeki kadroda Motijeunas, Kuzminskas, Ulanovas, Giedraitis, Grigonis, Sirvydis, Lekavicius, Jokubaitis giib önemli isimler var.

Slovenya cephesinde Doncic halen takıma katılmadı, hafif bir sakatlığı var ve bu yaz milli takımda yer alıp almayacağı da net değil. Ama yine de iyi bir kadroları olduğunu söylememiz lazım. Cancar sakatlıktan döndü forma giyebilecek, artı yeni devşirme uzunları Nebo da kadroda yer alacak. Koç Sekulic, tecrübeli isimler Blazic, Dragic, Hrovat, Muric ve Prepelic’i de bu maçta kullanabilecek.

Bir tarafta Valanciunas ile Sabonis diğer tarafta ise Doncic yok. Ama yine de mevcut kadrolar bize kaliteli, tempolu ve hücum odaklı bir basketbol vaadediyor. Litvanya’nın elinde Giedraitis, Grigonis, Sirvydis, Lekavicius, Jokubaitis gibi tempoyu seven, yüksek skor potansiyelli isimler var. Slovenler’in de tempoyu ne kadar çok sevdiğini biliyoruz ve Doncic olmasa da Cancar, Nebo, Prepeşlic, Blazic, Dragic gibi silahlarla hücumda etkili olarak Litvanya deplasmanında ayakta kalacaklarını düşünüyorum. Öncelikli tercihim yüksek skordan yana olacak. 

İddaa Oranı: ÜST (167.5) – 1.64
Best10 Oranı: ÜST (167.5) – 1.79
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Kanada Basketbol Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Scarborough Shooting Stars – Edmonton Stingers İddaa Tahmini 13.07.24

Kanada Ligi mücadelesinde Scarborough Shooting Stars Cumartesi günü saat 21:00’da Edmonton Stingers ile karşılaşacak Mobilbahis …