Anasayfa / Anadolu Efes / Honeycutt’ın Annesinden Şok Açıklamalar

Honeycutt’ın Annesinden Şok Açıklamalar

ABD basınınından gelen ilk haberler Tyler Honeycutt’ın intihar ettiği yönündeydi, detaylar için tıklayınız.

Ancak Honeycutt’ın trajik ölümünün ardından merhum basketbolcunun annesi Lisa Honeycutt, Sport5‘a açıklamalarda bulundu.

Lisa Honeycutt, polis dahil olmadan önce yaşanan olaylar hakkında şu ifadeleri kullandı:

“O gün yardım almak için gitmeyi planladı ama sonrasında çok üzüldü ve ben onu anlayamadım. Ona agresif olmaya başlarsa polisi dahil etmem gerektiğini söyledim. Tyler, polislere ateş etmedi. Pencereden havaya doğru ateş etti, hiç o yöne bakmadı çünkü panik halindeydi ve çok korkmuştu. Polis 30 araçla birlikte geldi ve havadan üç helikopter dahil oldu. Bunların hepsi korkmuş bir çocuğa karşı yapıldı.”

Honeycutt’ın annesi Tyler’ın kendi hayatına son verdiğine ikna olmadığını söyledi ve şu şekilde konuştu: “Orası oldukça büyük bir evdi. Her şey bittikten sonra koridor boyunca kanı gördüm. Duvarlara bulaşmıştı ve yatak odasındaki dolapta kan izleri vardı. O kendine ateş etmedi. Eğer kendini vurursan hemen oracıkta ölürsün, odadan odaya gidemezsin. Polislerden birinin onu pencereden vurduğuna inanıyorum.”

Kaynak: Sport5 & EurohoopsHakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Tofaş – Zalgiris Kaunas İddaa Tahmini 15.09.19

Antalya’da düzenlenen Gloria Cup hazırlık turnuvasında Tofaş Pazar saat 13:30’da Zalgiris Kaunas ile karşılaşacak. İddaa …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir