Anasayfa / Basketbol Haber / Hopikoğlu: Trabzonspor’dan “resmi borç yoktur” tebligatını rica ediyoruz

Hopikoğlu: Trabzonspor’dan “resmi borç yoktur” tebligatını rica ediyoruz

Trabzonspor Basketbol Başkanı Abiş Hopikoğlu, Trabzonspor Kulübü’ne seslenerek, “Resmi borç yoktur tebligatını rica ediyoruz.” dedi.

Hopikoğlu’nun açıklaması şöyle:

“Trabzonspor Kulübümüzün yapmış olduğu açıklama bizim beklediğimiz tüm imkanları ve beklentileri tam karşılamamakla beraber yine de iyi niyet çerçevesinde kamuoyundaki oluşan beklenti ve camiada oluşan tavrın doğru okunduğunu, bunun gereğinin yapıldığını göstermektedir. Biz Trabzonspor Basketbol Kulübü olarak, olağan genel kurulumuzda da dile getirdiğimiz gibi kulübümüzle daha fazla kamuoyu önünde tartışmayı doğru bulmuyoruz. Trabzonspor Basketbol Kulübü’müzün hukuki itirazı sonucu durdurulan icra işleminin artık kesin ve net bir şekilde sonuca bağlanmasını rica ediyoruz . Trabzonspor Kulübü’müzün geçmiş dönemde Sn. Sadri Şener zamanında yapmış olduğu uygulamanın aynısını yaparak üzerimizde Demokles’in Kılıcı gibi sallanan bu riski hem biz yönetim noktasında hem de bu zor şartlarda iyi niyetle bize yardımcı olacağını umduğumuz destekçi ve sponsorlarımız açısından ortadan kaldırılması bir gerekliliktir.

Bu kesinlikle bir restleşme değildir, mecburiyettir. Kulübümüzün bu yazısını bahane etmek gibi bir durum da söz konusu değildir. Sıkıntılarımız ve sorunlarımızın varlığı kamuoyunun bildiği bir gerçektir. Bu olay ise sıkıntılı olan bu sürecin üzerine tuz biber ekmiştir.

Dolayısıyla kulübümüz de bu iyi niyetli açıklamadan sonra büyüklüğüne yakışır bir şekilde bu işi tamamen sonlandıran ve ilgili ilk yazının gerçekliğinin kalmadığına dair resmi borç yoktur tebligatını rica ediyor, bekliyoruz. Bu oluştuktan sonra da biz esas sorumluluğumuz olan yeni sezondaki takımımızı oluşturmak için gereken çalışmalarımıza başlayacağız.”

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

BSL Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve anzlizleri

Türk Telekom – Anadolu Efes İddaa Tahmini 15.03.20

ING Türkiye Basketbol Süper Ligi 23.hafta mücadelesinde Türk Telekom Pazar saat 17:30’da Anadolu Efes ile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir