Anasayfa / Denver Nuggets / Houston Rockets – Denver Nuggets İddaa Tahmini 13.11.23

Houston Rockets – Denver Nuggets İddaa Tahmini 13.11.23

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Houston Rockets Pazartesi günü saat 03:00’da Denver Nuggets ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Rexbet ev sahibi lehine 6.5 handikap belirlemişler. 

Houston bu sezonun flaş ekiplerinden birisi. Koç Udoka’nın öğrencileri son 5 maçlarını üst üste kazandılar ve tam alarak alev almış durumdalar. Evlerindeki son maçlarında geçen sezonun yarı finalisti Kings’i 2 kere ve Lakers’ı bir kere geçmişlerdi. Son olarak da 11 Kasım’da konuk ettikleri denk rakiplerden Pelicans’ı 104–101 ile geçtiler. O maçta milli oyuncumuz Alperen 24 sayıi 8 ribaund, Green 25 sayı, 4 ribgaund ve VanVleet 20 sayı, 8 asist ile galibiyeti getiren başlıca isimlerdi. 

Son şampiyon Denver ise Jokic liderliğinde bu sezona da adeta kaldığı yerden başladı. Son 4 maçlarını kazandılar ve bu sayede de 9. maçlarında 8. galibiyetlerini elde etmiş oldular. Son 3 deplasman maçlarına baktığımızda ise iyi sinyaller vermediklerini gördük. Birinde önemli eksikleri olan Grizzlies karşısında çok zorlanarak 4 sayı farkla geçebilmişler, son maçta ise konuk oldukları Wolves’a direnememişler ve tam 21 sayı farkla hezimete uğramışlardı. Bu maçta da Murray’den faydalanamayacaklar. 

Elbette Nuggets son şampiyon apoleti ile beraber Jokic, Porter Jr ve Gordon gibi etkili isimlerin liderliğinde bu maçın da favorisi deplasmanda olmasına rağmen. Ancak Murray’den yoksun olmaları ve son deplasman mçaında Wolves’dan tam 21 sayı fark yiyerek sezonun ilk yenilgisini almış olmaları onlara olan güvenimi sarstı. 5 maçtır kaybetmeyen Houston’ın evinde Alperen, Green, VanVleet liderliğinde kolay lokma olmayacağını, en azından handikapta kalabileceğini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (+6.5) – 1.44
Rexbet Oranı: MS 1 (+6.5) – 1.67
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Houston Rockets – Oklahoma City Thunder İddaa Tahmini 07.12.23

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Houston Rockets Perşembe günü saat 04:00’da Oklahoma City Thunder ile karşılaşacak. …