Anasayfa / Boston Celtics / Indiana Pacers – Boston Celtics İddaa Tahmini 28.05.24

Indiana Pacers – Boston Celtics İddaa Tahmini 28.05.24

NBA Doğu Konferansı final serisi 4. maçında Indiana Pacers Salı günü saat 03.00’da Boston Celtics ile karşılaşacak. İddaa misafir takmın limitini 112.5 olarak açıklamışken intobet ise limiti 114.5 olarak belirlemişler. 

Pacers normal sezonu 6. sırada bitirmiş olmasına rağmen adını konferans finaline yazdırması gerçekten önemli başarıydı. Ancak burada sert bir kayaya çarptıklarını gördük. Normal sezonu NBA’deki tüm takımların önünde, en iyi galibiyet yüzdesiyle bitiren Boston’a karşı direnemediler şuana kadar ve 3-0 gerideler. Evlerinde tamam mı devam mı maçına çıkacaklar ama şunu belirtelim, NBA tarihinde 3-0’dan geri dönüp bir seri kazanan takım çıkmadı! 

Celtics belirttiğim gibi sadece konferansın değil, tüm ligin en iyi galibiyet yüzdesine sahip takımıydı normal sezonda. Bu momentumu play-off’a da taşıdılar. İlk 2 turu 4-1 ile geçtikten sonra burada, konferans finalinde de dominant performanslara imza attılar. Evlerindeki ilk 2 maçı kazandıktan sonra deplasmanda da kazanarak 3-0 öne geçtiler. Ve artık süpürgeyi dolaptan çıkardılar, bu maçı da kazanırlarsa adlarını NBA finaline yazdıracaklar. 

Serinin ilk 3 maçında da Boston rakibine üstünlük sağlarken yüksek tempoda oynanan mücadelelerde hücumdaki etkili performansları ile de dikkat çekmişlerdi. Evlerindeki ilk 2 maçta 133 ve 126 sayı üretirken, 3. maçta yani deplasmanda ise kazanırken 114 sayı bulmuşlardı. Bu maçta da deplasmanda olmalarına rağmen yine hücumda etkili olacaklarını, kazanırken Tatum, Brown, Holiday, White gibi silahlarla 110 baremini zorlanmadan geçeceklerini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: Deplasman ÜST (112.5) – 1.45
intobet Oranı: Deplasman ÜST (114.5) – 1.86
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Piratas de Quebradillas – Aguada Santeros İddaa Tahmini 21.06.24

Porto Riko Ligi A grubu mücadelesinde Piratas de Quebradillas Cuma günü saat 03:00’da Aguada Santeros …