Anasayfa / Arjantin Ligi / San Lorenzo – Obera İddaa Tahmini 28.05.24

San Lorenzo – Obera İddaa Tahmini 28.05.24

Arjantin Ligi play-off ilk turu San Lorenzo Salı günü saat 02:00’da Obera ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 3.5 handikap belirlemişler.

Normal sezonu 7. sırada bitiren San Lorenzo bu seriye saha avantajı ile başlayan taraf. Bunun onlar için önemli olduğunu biliyoruz çünkü normal sezondaki son 5 iç saha maçlarına baktığımızda da üst üste 4 maçlarını kazandıklarını, ama 6 Mayıs’daki son sınavda güçlü Boca’ya uzatma sonunda 74-79 ile kaybettiklerini biliyoruz. Yani evlerinde gayet iyi ve istikrarlı bir basketbol ortaya koyuyorlar. 

Normal sezonu 10. sırada bitiren Obera ise bu seride saha avantajına sahip değil. Bu nedenle deplasmanda neler yaptıklarına daha dikkatli bakmamız lazım. Ancak normal sezonun son 5 deplasman maçından 4 tanesini kaybettiklerini gördük, yani evden uzakta zorlanan bir takım olduklarını biliyoruz. Nitekim son 2 maçlarında Riachuelo ve Santa Fe’ye konuk olmuşlar, iki rakiplerine de 14’er sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı. 

İki takım arasında normal sezonda oynanan maçlara baktığımızda ise San Lorenzo’nun üstünlüğü evar. Hem evlerinde 2 sayı hem de deplasmanda 6 sayı farkla Obera’yı yenmeyi bilmişlerdi. Play-off’a da evlerinde iyi başlamak isteyeceklerini, sürprize izin vermeyeceklerini düşünüyorum. Özellikle deplasmanlarda zorlanan rakipleri karşısında Hernandez, Lugo, Grun gibi silahlarla düşük farkla da olsa da kazanacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-3.5) – 1.55
intobet Oranı: MS 1 (-3.5) – 1.75
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Almanya BBL Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Alba Berlin – FC Bayern Munich İddaa Tahmini 12.06.24

Almanya easyCredit BBL final serisi 3. maçında Alba Berlin Çarşamba günü saat 21:30’da FC Bayern …