Anasayfa / İddaa Tahminleri / Indiana Pacers – San Antonio Spurs İddaa Tahmini 07.11.23

Indiana Pacers – San Antonio Spurs İddaa Tahmini 07.11.23

NBA Doğu Konferansı ekiplerinden Indiana Pacers Salı günü saat 03:00’da Batı ekibi San Antonio Spurs ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Betroad toplam sayı limitini 235.5 olarak açıklamışlar. 

Pacers konferansınnın play-off adaylarından birisi. Ancak sezona pek de istedikleri gibi başlayamadılar, son 4 maçlarından 3 tanesini kaybettiler ve formsuz bir dönem yaşıyorlar. Bu dönemde canlarını sıkan konunun ise savunma olduğunu biliyoruz, nitekim son 3 maçlarında bize sonuçlardan bağımsız olarak sırasıyla 259, 237 ve 249 sayı izletmişlerdi. Son olarak burada denk rakiplerinden Charlotte’a 124-125 ile kaybettiler. Haliburton 43 sayı, 12 asist ile MVP performansı sergilemişolsa da galibiyeti getirememişti. 

Spurs ise Batı’nın flaş ekiplerinden birisi. Son 3 maçlarından ikisini kazandılar ve rakibin aksine onlar iyi bir dönem geçiriyorlar. Aldıkları bu iyi sonuçları da Wembanyama liderliğindeki etkili hücum performanslarına borçlular. Son 2 maçlarında bize 253 ve 239 sayı izletmişlerdi. Fransız genç yıldız dışında Johnson, Collins, Sochan gibi başka etkili silahlara da sahipler. Ancak Vassell’den bu maçta da faydalanamayacaklar ve Johnson’ın durumu da maç saatinde belli olacak. 

İki takımın da hedefi play-in hatta play-off hedefini zorlamak olacak bu sezon. Elbette ellerindeki genç kadrolarla işleri zor olacak sezon ilerleyip play-off yarışı kızıştıkça ama ne olursa olsun lige renk katacakları bir gerçek. Sergiledikleri tempolu ve hücum odaklı basketbolla bu maçta da bzie keyifli bir mücadele izleteceklerini, birbirlerini savunmada fazla zorlanmadan karşılıklı olarak 115 baremini geçebileceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: ÜST (235.5) – 1.50
Betroad Oranı: ÜST (235.5) – 1.76
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Golden State Warriors – Portland Trail Blazers İddaa Tahmini 07.12.23

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Golden State Warriors Perşembe günü saat 06:00’da Portland Trail Blazers ile …