Anasayfa / Dallas Mavericks / Orlando Magic – Dallas Mavericks İddaa Tahmini 07.11.23

Orlando Magic – Dallas Mavericks İddaa Tahmini 07.11.23

NBA Doğu Konferansı ekiplerinden Orlando Magic Salı günü saat 03:00’da Batı ekibi Dallas Mavericks ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.58 olarak açıklamışken Hovarda ise oranı 1.85 olarak belirlemiş. 

Orlando bu sezonun flaş takımlarından birisi. Doğu’da play-off potasını zorlayabileceklerini düşündürtmeye başladılar sezon başında sergiledikleri performanslarla. Son 2 maçlarını kazandlar ve toplamda 6. maçlarından 4 galibiyet çıkarmış oldular. Evlerinde bu sezon oynadıkları 2 maçta denk rakiplerinden Houston’u tam 30 sayı ve Batı’nın iddialı takımlarından Lebron liderliğindeki Lakers’ı ise daha dün 19 sayı farkla geçmeyi bilmişlerdi. Bu maçta Fultz, Harris ve Carter Jr.’dan faydalanamayacaklar. 

Doncic liderliğindeki Dallas ise Batı’nın iddialı takımlarından birisi. Irving, Grant Williams, Josh Green ve Tim Hardaway Jr da Sloven yıldıza çok iyi eşlik etti şuana kadar ve 6 maçtan 5 galibiyet çıkarmayı başlardılar. Ancak son deplasman maçlarında şampiyon Denver karşısında direnemediklerini ve 11 sayı fark yediklerini de belirtelim. Ardından da konuk ettikleri Doğu’nun vasat ekiplerinden Charlotte karşısında savunmada zorlanmışlar ama 6 sayı farkla da olsa kazanmayı bilmişlerdi. Kleber’in durumu maç saatinde belli olacak, başka eksikleri yok.

İki takım arasında aslında kağıt üstünde bir sikler farkı var. Dallas, Doncic ve Irving gibi iki süper yıldızla bir adım önde. Ancak hem deplasmanda olmaları hem de Orlando’nun buradaki son maçta Dallas gibi bir bir diğer güçlü Batı ekibi Lakers’ı yenmiş olması işin rengini değiştiriyor. Ben Doncic’e rağmen F.Wagner ve Banchero ikilisine güvenerek tercihimi Orlando galibiyetinden yana kullanacağım, tabiki handikap riskine girmeyeceğim. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.58
Hovarda Oranı: MS 1 – 1.85
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Minnesota Timberwolves – Utah Jazz İddaa Tahmini 01.12.23

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Minnesota Timberwolves Cuma günü saat 04:00’da Utah Jazz ile karşılaşacak. Hem …