Anasayfa / Arjantin Ligi / Instituto de Cordoba – Regatas Corrientes İddaa Tahmini 20.06.24

Instituto de Cordoba – Regatas Corrientes İddaa Tahmini 20.06.24

Arjantin Ligi çeyrek final serisi 5. ve son maçında Instituto de Cordoba Perşembe günü saat 03:00’da Regatas Corrientes ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 6.5 handikap belirlemişler.

Cordoba normal sezonu 2. sırada bitirerek ne kadar iddialı bir takım olduğunu göstermişti. Ancak bu seride beklentilerin aksine epey zorlandılar ve şuanda 2-2 eşitlikle evlerinde karar maçına çıkacaklar. Son maçı deplasmanda 4 sayı farkla kazanarak rakipten saha avantajını tekrar kapmışlardı. O maçta Copello 24 sayı, 4 ribanud, Pomoli 15 sayı, 6 ribaund, 4 asist ve Cosolito 13 sayı ile galibiyeti getiren başlıca isimlerdi. 

Normal sezonu 11. sırada bitiren Regatas beklentilerin çok üstüne çıktı bu seride ve servis kırarak 2-1 öne geçtikten sonra 4. maçta evlerinde seriyi bitirme, yarı final biletini kapma şansları vardı. Ama bunu değerlendiremediler ve şimdi 2-2 eşitlikle deplasmanda karar maçına çıkmak durumundalar. Son maçı evlerinde 4 sayı farkla kaybettikleri için de takımda moraller bozuk demek yanlış olmaz. 

Seri başlarken normal sezondaki sıralamalarının da etkisiyle iki takım arasında bir siklet farkı var diyorduk ama Regatas kolay lokma olmadığını gösterdi. Evet seri 2-2 oldu ama son maçı Cordoba’nın deplasmanda kazanması bence artık Regatas’ın direncin kırdı. Ev sahibi ekibin bir kez daha sürprize izin vermeyeceğini, Copello, Pomoli, Cosolito gibi formda silahların liderliğinde handikapı geçerek kazanacağını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-6.5) – 1.57
intobet Oranı: MS 1 (-6.5) – 1.79
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Osos de Manati – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 25.07.24

Porto Riko Ligi çeyrek final serisi 6. maçında Osos de Manati Perşembe günü saat 03:00’da …