Anasayfa / İddaa Tahminleri / Winnipeg Sea Bears – Vancouver Bandits İddaa Tahmini 20.06.24

Winnipeg Sea Bears – Vancouver Bandits İddaa Tahmini 20.06.24

Kanada Ligi Batı Konferansı mücadelesinde Winnipeg Sea Bears Perşembe günü saat 03:00’da Vancouver Bandits ile karşılaşacak. Best10 misafir takımın galibiyeti için oranı 1.70 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Winipeg son 4 maçını üst üste kaybetti ve bu nedenle de 3 galibiyette kaldı, konferansın son sırasına demir atmış durumdalar. Evlerindeki son maçta da Edmonton karşısında özellikle savunmada sınıfta kalmışlar ve 10 sayı farkla kaybetmişlerdi. O maçta Allen 39 sayı, 5 ribaund, 5 asist ile MVP performansı sergilemiş olsa da galibiyet için yeterli olamamıştı. Wright-Foreman ise 22 sayı, 4 ribaund, 4 asist ile ona destek olan diğer isimdi.

Vancouver ise 8 maçtan 7 tanesini kazanmayı başardı, konferansın zirvesinde oturuyor tek başına. Deplasman karnelerine baktığımızda ise son 2 maçlarını üst üste kazandıklarını gördük. Sırasıyla Edmonton’u 3 sayı ve Calgary’i ise 5 sayı farkla geçmişlerdi. 16 Haziran’daki son sınavda ise konuk ettikleri Rattlers’ı tam 13 sayı farkla geçmişlerdi. O maçta Moore 25 sayı, 7 ribaund, 9 asist, Ward 21 sayı, 7 ribaund ve McEwen 16 sayı, 4 ribaund, 5 asist ile galibiyeti getiren başlıca isimlerdi.

Puan tablosunun da söylediği üzere iki takım arasında net bir siklet farkı var. Vancouver’ın son dönemde deplasman karnesi de gayet iyi. Dolayısıyla bu maçta favori olduklarını söyleyebiliriz. Misafir takımın kazanmasını bekliyorum ama handikap riskine girmeyeceğim, direkt galibiyetlerinin oranı da gayet iyi. Moore, Ward, McEwen liderliğinde deplasmanda da olsalar sürprize izin vermeyip kazanarak devam edeceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
Best10 Oranı: MS 2 – 1.70
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Osos de Manati – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 25.07.24

Porto Riko Ligi çeyrek final serisi 6. maçında Osos de Manati Perşembe günü saat 03:00’da …