Güncel
Anasayfa / FIBA U20 Avrupa Şampiyonası / İsrail – İtalya İddaa Tahmini 14.07.19

İsrail – İtalya İddaa Tahmini 14.07.19

FIBA U20 Avrupa Şampiyonası 2.gün mücadelesinde İsrail Cumartesi saat 20:30’da İtalya ile karşılaşacak. Bets10 İtalya lehine 2.5 handikap belirlemişken İddaa ise henüz oranları netleştirmemiş.

İsrail Avdija liderliğinde turnuvanın iyi takımlarından biri olduğunu gösterdi ilk maçta. Güçlü Sırbistan karşısında direndiler ama 11 sayı farkla kaybettiler. Avdija’nın yanına Madar gibi bir ismi sürpriz olarak da çıkardılar ve ikisinden gelen 38 sayılık katkı onları Sırplar karşısında ayakta tuttu.

İtalya ise turnuvaya Ukrayna gibi zayıf bir takımla karşılaşarak başladı. Bunun da avantajını kullandı ve 27 sayı farkla kazanarak özgüven seviyelerini de yükselttiler. Caruso ve Stefanini liderliğinde turnuvanın tehlikeli takımlarından biri olacaklarını net olarak gösterdiler.

Ev sahibi İsrail turnuvaya güçlü Sırbistan karşısında başladı ve kolay lokma olmayacaklarını gösterdiler. Şampiyon ünvanını korumaları epey zor olacak Zoosman’ın yokluğunda ama Avdija liderliğinde İtalya ile kafa kafaya mücadele edeceklerini ve kolay teslim olmayacaklarını düşünüyorum. İtalya’nın Ukrayna galibiyeti biraz aldatıcı olabilir, İsrail’in zor da olsa bu maçtan galibiyet çıkarmasını bekliyorum.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 1 (-2.5) / 1.82
Güven İndeksi: 7/10Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

İspanya – Almanya İddaa Tahmini 15.07.19

FIBA U20 Avrupa Şampiyonası 3.gün mücadelesinde İspanya Pazartesi saat 18:15’de Almanya ile karşılaşacak. İddaa henüz …