Anasayfa / Büyük Britanya Milli Takımı / Karadağ – Büyük Britanya İddaa Tahmini 15.07.19

Karadağ – Büyük Britanya İddaa Tahmini 15.07.19

FIBA U20 Avrupa Şampiyonası 3.gününde Karadağ Pazartesi saat 13:45’de Büyük Britanya ile karşılaşacak. Bets10 toplam sayı limitini 138.5 olarak açıklamışken İddaa ise henüz oranları açıklamamış.

Karadağ ilk iki maçını kaybederken bizlere gösterdi ki hücumda pek bir şey vaadetmiyorlar bu turnuvada. Düşük tempoda sert oynayıp rakiplerini de kendi skor seviyeleri olaran 60 sayılara çekmeye çalışıyorlar ki ilk 2 maçlarında 132 ve 129 sayı çıkmıştı sadece. Simonovic, Drobnjak, Slavkovic üçlüsünün performansları yeterli olmuyor.

Büyük Britanya ise turnuvanın zayıf takımlarından biri ve onlar da rakipleri gibi skor üretme konusunda oldukça sıkıntılılar. İlk 2 maçlarını kaybederken sırasıyla 56 ve 60 sayı bulabilmişler, bu maçlarda da toplamda 125 ve 134 sayı çıkmıştı sadece. Queeley’nin yanına bir veya iki alternatif skor opsiyonu bulamıyorlar.

İki takımında turnuvaki ilk maçlarda bize vaadettikleri sınırlı skor potansiyellerini gösteriyor. Bu maçta da birbirlerini sert savunmaları ile zorlayacaklarını ve düşük tempoda geçmesini beklediğim maçta takımların bize karşılıklı olarak 65 sayının üstünü pek gösteremeceklerini düşünüyorum. Bu nedenle de tercihim alt seçeneği olacak.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: ALT (138.5) / 1.87
Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Eurocup basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Nanterre – Unics Kazan İddaa Tahmini 16.10.19

7DAYS EuroCup 3.hafta mücadelesinde C grubunda Nanterre, Çarşamba 21:45’te Unics Kazan ile karşı karşıya gelecek. …

Basketboltahmin.net sitemize tecrübeli yazar alımları yapılacaktır. Lütfen iletişim için iletişim sayfamızda ki mail adreslerimize tecrübe detaylarınız ile birlikte ulaşın.