Anasayfa / FIBA U20 Ümitler Avrupa Şampiyonası / Letonya – Hırvatistan İddaa Tahmini 15.07.19

Letonya – Hırvatistan İddaa Tahmini 15.07.19

FIBA U20 Avrupa Şampiyonası 3.gün mücadelesinde Letonya Pazartesi saat 13:45’de Hırvatistan ile karşılaşacak. İddaa henüz oranları belirlememişken Bets10 ise handikapı Letonya lehine 20.5 olarak açıklamış.

Letonya ilk 2 maçta net olarak gösterdi ki bu turnuvanın zayıf halkalarından biri konumundalar ve son sıralarda tamamlamarı sürpriz olmayacak turnuvayı. Önce Almanya’ya 26 sonra da İspanya’ya 23 sayı farkla kaybetmişlerdi. Özellikle hücumda çok sıkıntı yaşıyorlar.

Hırvatistan ise turnuvanın dişli takımlarından biri. İlk maçta güçlü İspanya’ya direnip 12 sayı farkla kaybettikten sonra 2.maçta ise denk rakiplerinden Almanya’yı 11 sayı farkla yenerek yeniden moral ve özgüven kazanmışlardı. Nakic takımın en çok dikkat çeken ismi oldu ilk 2 maç sonunda.

Letonya çoğunluğu 2000 doğumlu oyunculardan kurulu zayıf halka ekiplerden biri bu turnuvada. İlk 2 maçta da gördük ki onlara 20 üzeri fark atmayanı ayıplarlar. Son maçta Almanya’yı çift hanelerle yenerek moral bulan Hırvatistan’ın da onlara acımayacağını ve handikapı aşarak rahat bir galibiyet elde edeceklerini düşünüyorum.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 2 (-20.5) / 1.82
Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Toronto Raptors – Memphis Grizzlies İddaa Tahmini 09.08.20 (Basket Guru)

NBA‘de Doğu’nun iddialı takımlarından Toronto Raptors, Batı’nın genç ve dişli takımlarından Memphis Grizzlies ile Pazar …