Güncel
Anasayfa / Basketbol Haber / İstanbul BBSK 4 Yabancı ile Yola Çıkacak

İstanbul BBSK 4 Yabancı ile Yola Çıkacak

İstanbul BBSK ligi 4 yabancıyla oynama kararı aldı. Bilindiği bibi İBB daha Tu Holloway (Hapoel Holon), Damian Kulig (Banvit), Luka Babcic‘i (Ratiopharm) kadrosuna katan İBB bir yabancı uzun daha alacak.

İBB’nin yerli kadrosu ise henüz transfer edilmeyen 2 numara dışında şöyle:

Gelenler: Mehmet Yağmur (Galatasaray), Ramazan Tekin (İstanbulspor), Mert Gizir (TED Ankara Kolejliler), Ahmet İlker Tunalı (Samsunspor)

Kalanlar: Furkan Ayça, Burak Gürbüz, Bekir Karlı, Mert Çevik

Kaynak: BasketfaulHakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 19.06.19

Çarşamba programında Avupa liglerinde zorlu final serilerindeki maçlar devam ediyor olacak ve bizleri birbirinden keyifli …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir