Anasayfa / 2019 FIBA Dünya Kupası / İtalya – Sırbistan İddaa Tahmini 17.08.19

İtalya – Sırbistan İddaa Tahmini 17.08.19

Dünya Kupası hazırlıkları kapsamında Yunanistan’da düzenlenen Akropolis Turnuvası’nda İtalya Cumartesi saat 18:00’da Sırbistan ile karşılaşacak. İddaa İtalya lehine 13.5 handikap belirlemişken Bets10 ise İtalya lehine 12.5 handikap belirlemiş.

İtalya Datome ve Gallinari’den yoksun olarak mücadele ettiği turnuvanın ilk maçında Giannsi ve Yunanistan’a karşı hiç varlık gösteremedi ve 20 sayı farkla kaybettiler. Belinelli elinden geleni yapsa da Gentile ve Abass’dan bu kez katkı alamamaları onları güçlü Yunanistan karşısında çaresiz bırakmıştı. Zaten savunmada Giannis karşısında hiç duramamışlardı. Önemli silahlarından biri tecrübeli skorer Aradori de ilginç şekilde aday kadrodan çıkarıldı.

Sırbistan ise turnuvanın ilk maçında bir kez daha ne kadar güçlü bir takım olduğunu gösterdi ve ay-yıldızlıları Bogdanovic ile Jokic liderliğinde 15 sayı farkla rahat bir şekilde geçtiler. Koç Djordjevic baştan sonra geniş rotasyonunun avantajlarını korumuş olsa da Lucic’den sonra Milosavljevic’den de bu turnuvada faydalanamayacak. Ama yine de çok iyi bir kadroları var eksiklere rağmen.

İtalya Datome ve Gallinari olsa bile bir madalya adayı olacak seviyede değil. Sırbistan ise İspanya ve ABD ile birlikte Dünya Kupası’nın tartışılmaz en güçlü madalya adaylarından biri. Marjanovic, Jokic, Milutinov, Raduljica’dan oluşan müthiş pota altı rotasyonu ve Bogdanovic liderliğinde İtalya’ya da net bir üstünlük kuracaklarını ve handikapı aşarak kazanacaklarını düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 2 (-13.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 2 (-12.5) / 1.85
Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Semt77 Yalovaspor – Bandırma Kırmızı İddaa Tahmini 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Semt77 Yalovaspor Çarşamba saat 18:00’da Bandırma Kırmızı ile karşılaşacak. MobilBahis …