Anasayfa / 2019 FIBA Dünya Kupası / Macaristan – Polonya İddaa Tahmini 17.08.19

Macaristan – Polonya İddaa Tahmini 17.08.19

Dünya Kupası hazırlıkları kapsamında Macaristan Cumartesi saat 18:30’da Polonya ile karşılaşacak. İddaa bu maç için oran açmamışken Bets10 ise Macaristan lehine 8.5 handikap belirlemiş.

Macaristan Dünya Kupası’nda yer almayacak bu nedenle kısa vadede herhangi bir iddiaları yok. Zaten Vojvoda ve Hanga gibi önemli silahları da takımda yer almıyorlar. Turnuvanın ilk maçında karşılaştıkları ev sahibi Almanya karşısında da hiç varlık gösteremediler ve 62-83’lük skorla kaybettiler.

Polonya ise Dünya Kupası’nın orta şekerli takımlarından biri olacağını her geçen hazırlık maçında biraz daha kanıtlıyor. Son olarak denk rakiplerinden Çekya ile karşılaşmışlardı turnuvanın ilk gününde ve beklenenden daha kötü bir oyun sergileyerek 10 sayı farkla kaybetmişlerdi. Sokolowski x-faktör olurken Ponitka yine takımını sırtlamaya çalışan isim oldu. Kadroya yeni katılan Slaughter henüz ısınamadığını gösterdi.

Macaristan tam kadro olsa bile zaten Avrupa basketbolunun vasat ekiplerinden biri. Şimdi Hanga ve Vojvoda da olmayınca epey zayıflıyorlar. Zaten bunu ilk maçta Almanya karşısında 21 sayı fark yiyerek de tekrar hatırlatmışlardı. Polonya ise ilk maçta Çekya’ya kaybetmiş olmanın reaksiyonunu bu maçta zayıf rakibi karşısında verir ve handikapı geçerek çift haneli farklarla rahat bir galibiyet alır.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 2 (-8.5) / 1.85
Güven İndeksi: 7/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

almanya bbl basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Gottingen – Crailsheim Merlins İddaa Tahmini 06.06.20

Almanya easyCredit BBL, pandemiden sonra en erken dönen Avrupa ligi olarak final turnuvası ile 2019-20 …