Güncel
Anasayfa / FIBA U18 Gençler Avrupa Şampiyonası / İtalya U18 – İspanya U18 İddaa Tahmini 05.08.18

İtalya U18 – İspanya U18 İddaa Tahmini 05.08.18

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net
günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

FIBA U18 Gençler Avrupa Şampiyonası 9.luk – 10.luk mücadelesinde İtalya saat 18:30’da İspanya ile karşı karşıya gelecek. İddaa İtalya lehine 11.5 handikap oluşturmuşken Bets10 ise İtalya lehine 11.5 handikap belirlemiş.

İtalya turnuvanın vasat takımlarından biri olmasına rağmen gruptaki 3 maçından birini kazanarak son 16’ya bir nebze de olsa avantajlı çıkmıştı. Ancak Rusya’ya 13 sayı farkla kaybettiler. Ardından ilk klasman maçında turnuvanın zayıf takımlarından biri olan Bosna Hersek’i uzatma sonunda zorla 2 sayı farkla geçebildiler. Son maçta ile Ay-Yıldızlılar’ı 10 sayı farkla geçmeyi başardılar.

İspanya aslında turnuvanın güçlü takımlarından biriydi ancak grupta üçte üç yapmalarına rağmen son 16 maçında sürpriz bir şekilde Karadağ’a 5 sayı farkla kaybetmişlerdi. Sonrasında ise Yunanistan’ı 15 ve Hırvatistan’ı tam 37 sayı farkla yenerek ne kadar güçlü bir takım olduklarını tekrar hatırlattılar herkese.

İtalya her ne kadar Ay-Yıldızlılar’ı yenmiş olsa da artık tamamen prestij niteliğindeki bu maçlarda disiplinli ve kendinden kalite olarak daha üstün İspanya karşısında direnmesi kolay olmayacak. 2 klasman maçını da farklı kazanan moralli İspanyollar’ın bu maçı da kazanarak turnuvayı 9.sırada bitireceklerini düşünüyorum ki handikapı geçmeleri yani çift haneli farklarla kazanmaları bence bu maçın ideal sonucu olur.

Güven İndeksi: 7/10

İddaa Oranı: M2 2 (-11.5) / 1.70

Bets10: MS 2 (-11.5) / 1.83Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Türkiye – Porto Riko İddaa Tahmini 23.08.19

Dünya Kupası hazırlıkları kapsamında Çin’de düzenlenen Atlas Challenge turnuvası ilk tur maçında Türkiye Cuma saat …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir