Güncel
Anasayfa / FIBA U20 Avrupa Şampiyonası / İtalya – Ukrayna İddaa Tahmini 13.07.19

İtalya – Ukrayna İddaa Tahmini 13.07.19

FIBA U20 Avrupa Şampiyonası mücadelesinde İtalya Cumartesi saat 21:00’da Ukrayna ile karşılaşacak. İddaa toplam sayı limitini henüz belirlememişken Bets10 ise limiti 139.5 olarak açıklamış.

İtalya son 4 hazırlık maçını kazanarak turnuvaya geldi ve bu maçlarda bizlere gösterdi ki tıpkı A takımdaki ağabeyleri gibi kontrollü oyun ve sert savunma onların vazgeçilmezi. Son 3 maçlarında rakiplerinin sırasıyla 62, 57 ve 71 sayı bulmalarına izin verdiler sadece. Ayrıca yine hazırlık döneminde güçlü rakiplerinden Yunanistan’ı da sadece 66 sayıda tuttuklarını hatırlatayım.

Ukrayna turnuvanın vasat ekiplerinden biri. Özellikle hücumda yetenek havuzları ve dolayısıyla skor opsiyonları kısıtlı. Zaten son 3 hazırlık maçlarında da bunu gördük, sırasıyla Sırbistan’a 71, Yunanistan’a normal sürede 72, Fransa’ya sadece 63 sayı atabilmişlerdi. Diğer taraftan savunma performansları ise hiç fena değil, rakipleri 70-75 arasında tutabiliyorlar genelde.

İtalya’nın ne kadar iyi bir savunma takımı olduğunu düşündüğümüzde 65-70 arasınra kalmalarını beklemek yanlış olmaz. Ancak onlar da disiplinli ve sert bir ekipler. Dolayısıyla düşük tempoda geçecek maçta İtalyanlar’ın da 70 sayılarda seyretmelerini bekliyorum. İşte bu tahminler ışığında da beklentim düşük skorlu bir mücadele geçeceği yönünde.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: ALT (139.5) / 1.79
Güven İndeksi: 8/10Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

İspanya – Almanya İddaa Tahmini 15.07.19

FIBA U20 Avrupa Şampiyonası 3.gün mücadelesinde İspanya Pazartesi saat 18:15’de Almanya ile karşılaşacak. İddaa henüz …