Güncel
Anasayfa / FIBA U20 Avrupa Şampiyonası / Litvanya – Polonya İddaa Tahmini 13.07.19

Litvanya – Polonya İddaa Tahmini 13.07.19

FIBA U20 Avrupa Şampiyonası mücadelesinde Litvanya Cumartesi saat 18:45’de Polonya ile karşılaşacak. İddaa henüz oranları netleştirmemişken Bets10 ise Polonya lehine 18.5 handikap belirlemiş.

Litvanya her zaman olduğu gibi alt yapı turnuvalarının favori takımlarından biri. Sargiunas liderliğinde iyi de bir hazırlık dönemi geçirdiler. Son 2 maçlarında iki önemli rakipleri İsrail ve Hırvatistan’ı geçerek moral depoladılar ki Haziran ayının sonunda karşılaştıkları zayıf ekiplerden Letonya’yı ise tam 62 sayı farkla darma dağın etmişlerdi.

Polonya ise turnuvanın zayıf ekiplerinden biri olacak. Zaten oynadıkları son 3 hazırlık maçında da bunun mesajını net olarak verdiler. Sırasıyla İtalya’dan 43, Karadağ’dan 20 ve denk rakipleri Büyük Britanya’dan ise 21 sayı fark yemişlerdi. Balcerowski dışında çok da fazla elle tutulur silahları yok bu seviyede.

Litvanya tüm alt yapı seviyelerinde olduğu gibi burada da iddialı ekipler arasında yer alıyor. Hazırlık maçlarında da ciddi rakiplerle oynadılar ve etkili maçlar çıkararak bu turnuvaya iyi geldiler. Karşılarındaki zayıf rakip Polonya’ya ilk maçta acımayacaklarını ve turnuvadaki rakiplerine de ilk maçtan net bir mesaj vererek farklı kazanacaklarını düşünüyorum.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 1 (-18.5) / 1.85
Güven İndeksi: 7/10Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

İspanya – Almanya İddaa Tahmini 15.07.19

FIBA U20 Avrupa Şampiyonası 3.gün mücadelesinde İspanya Pazartesi saat 18:15’de Almanya ile karşılaşacak. İddaa henüz …