Anasayfa / Fuenlabrada / Joventut Badalona – Fuenlabrada İddaa Tahmini 09.02.20

Joventut Badalona – Fuenlabrada İddaa Tahmini 09.02.20

İspanya Liga Endesa 21.hafta mücadelesinde Joventut Badalona Pazar saat 19:00’da Fuenlabrada ile karşılaşacak. İddaa toplam sayı limitini 163.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 161.5 olarak belirlemiş.

Badalona EuroCup defterini kapattı ve artık tamamen Endesa’ya konsantre durumdalar ki acilen toparlanmaları gerekiyor çünkü 9 galibiyetle play-off yarışından iki adım uzakta kalmış durumdalar. Prepelic liderliğinde hücumda rahat skor üreten Katalan ekibi, savunmada ise ligin yumuşak takımlarından biri. İşte bu paralelde son 2 maçlarında bizlere yüksek skorlu mücadeleler izletmişlerdi, bu maçlarda sırasıyla 165 ve 169 sayı üretilmişti. Uzun süredir sakat olan Birgander, Dawson ve Stevic dışında eksikleri yok.

Fuenlabrada ise bu sezonun en zayıf takımı, sadece 4 galibiyetleri var ve lig tablosunun son sırasına demir atmış durumdalar. Temel sorunları elbette savunma, ortalama 85 sayıya izin verdiler şuana kadar. Tam 10 maçtır galibiyeti unutmuş olan Fuenlabrada’nın son 2 maçında yüksek skorlar izlemiştik. Sırasıyla içerde Barça’ya 90-94 ve deplasmanda Murcia’ya 94-71’lik skorlarla kaybetmişlerdi. Urtasun’un durumu maç saatinde belli olacak, onun dışında önemli bir eksikleri yok.

Badalona Sloven skorer Prepelic liderliğinde son haftalarda işin hücum tarafında ritmini bulmuş durumda. EuroCup defterini kapatmalarıyla beraber Endesa maçlarında daha agresif, daha tempolu, daha diri oynamalarını bekliyorum. Zaten karşılarındaki Fuenlabrada da onlara kafa tutabilecek bir savunma anlayışına sahip değil. Ama Madrid temsilcisi Garcia ve Brown liderliğinde atarak Badalona’ya karşılık verebilir. Bu senaryo da zaten bizi üst seçeneğine götürüyor.

İddaa Oranı: ÜST (163.5) – 1.45
Bets10 Oranı: ÜST (161.5) – 1.45
Güven Endeksi: 8

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …