Anasayfa / AX Armani Exchange Olimpia Milan / Olimpia Milano – Cremona İddaa Tahmini 09.02.20

Olimpia Milano – Cremona İddaa Tahmini 09.02.20

İtalya Lega Basket Serie A 22.hafta mücadelesinde Olimpia Milano Pazar saat 19:00’da Cremona ile karşılaşacak. İddaa misafir takım lehine 9.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 11.5 olarak açıklamış.

Milano cephesinde son haftalarda üst üste gelen sakatlıklar takımın dengesini bozdu, güç seviyesini epey düşürdü. Cinciarini, Moraschini, Biligha ve son olarak Rodriguez forma giyemeyecekler bir süre daha. Özellikle Rodriguez’in yokluğu onları oldukça negatif etkileyecek. Ne Nedovic ne de Sykes onun organizasyon becerilerini ve servislerini kısmen de olsa tamamlayabilecek isimler değiller. Serie A’da zaten beklentilerin altındalar, 13 galibiyetle 4.sıradalar ve bu eksiklerle toparlanmaları zor görünüyor.

Cremona ise ligin dişli ekiplerinden biri ve Milano’yu sadece 1 adım geriden takip ediyorlar 12 galibiyetle. Deplasmanda 3 maç üst üste kaybettikten sonra son maçta Treviso engelini 10 sayı farkla geçerek mora depolamışlar, özgüven tazelemişlerdi. Bu galibiyetle beraber evlerinde de 3 maç üst üste kazanmışlardı ki Serie A’da son 4 maçtan galibiyet çıkararak ne kadar formda olduklarını gösterdiler. Happ, Saunders ve Matthews takımın etkili isimleri olarak öne çıkıyorlar.

Milano her ne kadar evinde favori olsa da Cremona rakibini böyle eksik ve formsuz yakalamışken bir sürpriz kovalayacaktır. Koç Sacchetti yönetiminde yetenekli ve enerjisi yüksek oyunculardan kurulu Cremona’nın, çift maç haftasından çıkmış yorgun ve eksik Milano’yu hayli zorlayacağını düşünüyorum. Misafir takım kaybetse de handikap içerisinde kalabilecek güçte. 

İddaa Oranı: MS 2 (+9.5) – 1.45
Bets10 Oranı: MS 2 (+11.5) – 1.45
Güven Endeksi: 7

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …