Anasayfa / İddaa Tahminleri / KD Ilirija – KK Sencur İddaa Tahmini 02.05.24

KD Ilirija – KK Sencur İddaa Tahmini 02.05.24

Slovenya Ligi çeyrek final serisi ilk maçında KD Ilirija Perşembe günü saat 21:00’da KK Sencur ile karşılaşacak. Hem iddaa hem de Best10 toplam sayı limitini 159.5 olarak açıklamışlar. 

Ilirija normal sezonu 3. sırada tamamladığı için seriye saha avantajı ile başlayan taraf. Ancak sezonun son kısmında kötü sonuçlar aldığını belirtmek lazım, son 5 maçlarından 4 tanesini kaybettiler… Bunun yanında son 3 maçlarına baktığımızda ise yenilgiler dışında 2 maçtaki bir diğer ortak nokta da düşük skorlardı, bize iki maçta da 150’şer sayı izletmişlerdi. Evlerindeki son maçta LTH Casting’i 81-69 ile geçtiklerini gördük. 

Sencur normal sezonu daha alt sırada bitirdiği için seride dezavantajlı konumda saha anlamında. İlk maçı deplasmanda oynayacakları gibi iş 3. ve son maça kalırsa da yine deplasmanda olacaklar. Onları sezonun son kısmında serigiledikleri performanslara bakınca istikrarsız sonuçlar gördük. Ancak deplasmandaki son 2 maçlarında özellikle üretimde sınıfta kaldıklarını belirtelim, normal sürede 69 ve 70 sayı bulabilmişlerdi sadece.

İki takımın da sezonun son kısmını istediği gibi geçemediğini biliyoruz. Ortak noktaları ise üretimde sorunlar yaşamış olmalarıydı. Bu maçta da birbirlerini savunma tarafında biraz daha zorlayacaklarını, play-off sertliğini ortaya koyabileceklerini tahmin ediyorum. Her iki takımın da 80 bareminin altında kalmaları beni şaşırtmaz. Bu nedenle de öncelikli tercihim toplam baremden alt seçeneği olacak. 

İddaa Oranı: ALT (159.5) – 1.63
Best10 Oranı: ALT (159.5) – 1.80
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Leones de Ponce – Piratas de Quebradillas İddaa Tahmini 28.05.24

Porto Riko Ligi A grubu mücadelesinde Leones de Ponce Salı günü saat 03:00’da Piratas de …