Anasayfa / İddaa Tahminleri / Wilki Morskie Szczecin – Legia Warszawa İddaa Tahmini 02.05.24

Wilki Morskie Szczecin – Legia Warszawa İddaa Tahmini 02.05.24

Polonya Ligi çeyrek final serisi ilk maçında Wilki Morskie Szczecin Perşembe günü saat 20:30’da Legia Warszawa ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 171.5 olarak açıklamışlar. 

Szczecin normal sezonu 4. sırada bitirdiği için seride ev sahibi avantajına sahip olan taraf. Sezonun son bölümündeki performanslarına baktığımızda ise sonuçlardan bağımsız olarak son 5 maçtan 4 tanesinde bize yüksek skorlar izletmişlerdi, sırasıyla 204 sayı, 181 sayı, 180 sayı ve 190 sayı üretilmişti o maçlarda ki kalan tek maçda da 169 sayı bulunduğunu belirtelim. 

Başkent ekibi ise sezonu 5. sırada bitirdiği için seriye dezavantajlı başlıyor, rakibi en az bir kere deplasmanda yenmeden yarı finale yükselemeyecekler. Sezonun sonunu klas bir şekilde, son 5 maçlarını üst üste kazanarak bitirmişlerdi. Son 2 maçlarında ise galibiyetlerin yanı sıra hücumda ne kadar etkili bir takım olduklarını göstermişlerdi, sırasıyla 183 sayı ve 204 sayı izletmişlerdi bize! 

Takımların sezon içerisindeki iki karşılaşmasına baktığımızda ilginç lşekilde deplasman galibiyetlerinin galibiyete ulaştığını gördük. Bir diğer ortak nokta ise yüksek tempo ve bol skorlu mücadeleler olmalarıydı, ilk maçta 185 sayı ve ikinci maçta ise 169 sayı üretilmişti. Takımların normal sezonu kapattıkları son dönemdeki maçlara baktığımızda da bu senaryo karşımıza çıktı aslında. Dolayısıyla bu maçta da önceliklei tercihim yüksek skordan yana olacak. 

İddaa Oranı: ÜST (171.5) – 1.69
intobet Oranı: ÜST (171.5) – 1.91
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Fransa Pro A Ligi iddaa tahmin ve analizleri

LDLC Asvel Villeurbanne – Paris Basketball İddaa Tahmini 30.05.24

Fransa Betclic ELITE Pro A yarı final serisi 4. maçında LDLC Asvel Villeurbanne Perşembe günü …