Anasayfa / İddaa Tahminleri / Kk Sentjur – Kk Rogaska İddaa Tahmini 06.05.23

Kk Sentjur – Kk Rogaska İddaa Tahmini 06.05.23

Slovenya Ligi 27. ve son hafta mücadelesinde KK Sentjur Cumartesi günü saat 14:00’da KK Rogaska ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 168.5 olarak açıklamışlar.

Sentjur 12 galibiyetle 6. sırada yer alıyor ve bu maçı kazanırsa 5. sırada yer almaları garanti olacak, ayrıca Ilirija da son maçını kaybederse o zaman normal sezonu 4. sırada bitirecekler. Kaybederlerse ve Podcetrtek kazanırsa ise 7. sıraya gerileyecekler. Dolayısyla galibiyet elde ederek en azından play-off’a 5 ya da 6. sıradan girmek isteyeceklerdir. Son 3 maçlarını da kaybederek geldiler buraya ve son 2 maçlarını çift haneli farklarla kaybederken bu maçlarda 168 baremi aşılmamıştı, sırasıyla 151 ve 166 sayı üretilmişti. 

Rogaska zaten play-off biletini garantilemişti ve 5. sırada yer alıyor şuanda. Bu maçı kazansa bile daha yukarı çıkamıyor sıralamada, kaybederse ise 6. sıraya gerileyecek. Deplasmandaki son 3 maçlarını ise üst üste kaybettiler ve formsuz bir dönemden geçiyorlar. Bu maçların son ikisinde ise çift haneli farklarla kaybederken bu maç için açılan baremin altında skorlar izletmişlerdi bizlere, sırasıyla 156 ve 165 sayı üretilmişti o maçlarda.

Bu sezonki son iki karşılaşmalarında önce kupa mücadelesinde Sentjur rakibini deplasmanda olmasına rağmen 75-88 ile geçmiş sonra da lig maçında bu kez Rogaska deplasmanda rakibini 68-79 ile yenmeyi bilmişti. Bu maçta da kimin kazanacağını kestirmek güç, iki takım da birbirini deplasmanda yendi sonuçta. Bu nedenle de taraf bahsi yerine önerim bir kez daha aralarında yüksek skorlu bir maç geçmeyeceğini düşünerek toplam baremden alt seçeneği olacak. 

İddaa Oranı: ALT (168.5) – 1.70
intobet Oranı: ALT (168.5) – 1.83
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Caribbean Storm Islands – Sabios de Manizales İddaa Tahmini 08.06.23

Kolombiya Ligi B grubu mücadelesinde Caribbean Storm Islands Perşembe günü saat 04:00’da Sabios de Manizales …