Anasayfa / İddaa Tahminleri / Unics Kazan – Lokomotiv Kuban İddaa Tahmini 06.05.23

Unics Kazan – Lokomotiv Kuban İddaa Tahmini 06.05.23

VTB Ligi final serisi ilk maçında Unics Kazan Cumartesi günü saat 14:00’da Lokomotiv Kuban ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Hovarda misafir takım lehine 9.5 handikap belirlemişler.

Kazan Euroleague’de yer almasa da koç Perasovic yönetiminde  iddialı bir kadroya sahipti ve bunun da artılarını sezon boyunca çok iyi kullandı VTB’de. Yarı finalde zorlu ve dişli bir rakip olan Zenit ile karşılaşmışlar ve 7. maça giden seriyi 4-3 ile geçerek adlarını finale yazdırmışlardı. O seride evlerinde oynadıkları son maçta ciddi anlamda zorlandıklarını, şanslarının da yardımıyla 80-79 ile galibiyet çıkarabildiklerini hatırlatalım…

Kuban ise daha zorlu bir yoldan geldi ve VTB Ligi’nin kuruluşundan bu yana sürekli final oynayan CSKA’yı, saha avantajları olmamasına rağmen 3-4 ile devre dışı bırakarak adlarını finale yazdırdılar. Daha da önemlisi bunu yaparken Moskova’ta tam 3 kere kazanmış olmalarıydı! Son olarak 1 Mayıs’da uzatmanın ardından 100-103 ile kazanarak güçlü rakiplerini Moskova’da eleyerek adlarını finale yazdırmayı başardılar. 

Evet kağıt üstünde Dimitrijevic, Hunter, Labeyrie, Macon, Marcos Knight, Jalen Reynolds gibi silahlarla Kazan bir adım önde gibi görünüyor ama CSKA’yı eleyerek gelmiş bir takımı kesinlikle hafife almamalısınız! Koç Sekulic yönetimindeki Kuban’ın elinde de Barford, Akoon-Purcell, Chris Horton, Okaro White gibi önemli isimler var. Ayrıca yerli isimlerden Martyuk’dan da çok iyi katkı alıyorlar. Ben bu deplasmanda da kolay lokma olmadıklarını göstereceklerini, kaybetseler de handikapta kalabileceklerini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (+9.5) – 1.45
Hovarda Oranı: MS 2 (+9.5) – 1.66
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Caribbean Storm Islands – Sabios de Manizales İddaa Tahmini 08.06.23

Kolombiya Ligi B grubu mücadelesinde Caribbean Storm Islands Perşembe günü saat 04:00’da Sabios de Manizales …