Anasayfa / Adriyatik Ligi / KK Split – Mornar Bar İddaa Tahmini 17.03.23

KK Split – Mornar Bar İddaa Tahmini 17.03.23

Adriyatik Ligi 22. hafta mücadelesinde KK Split Cuma günü saat 20:00’da Mornar Bar ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Rexbet toplam sayı limitini 174.5 olarak açıklamışlar. 

Hırvat ekibi son 2 maçını üst üste kaybetti ve bu nedenle 8 galibiyette kaldı, play-off resminin de 2 adım gerisine düşmüş oldular… Bu mini kayıp serisindeki bir diğer ortak nokta da maçların yüksek tempoda geçmesi ve bizlere bol skorlu, keyifli mücadeleler izletmeleriydi. Sırasıyla 191 ve 180 sayı üretilmişti o maçlarda. Son olarak konuk oldukları denk rakiplerden Studentski’ye 96-84 ile kaybetmişlerdi. Mavra 24 sayı, Nelson 18 sayı, 3 ribaund ve Shorter 12 sayı, 4 ribaund, 4 asist ile direnen başlıca isimlerdi.

Karadağ ekibi ise rakibinden 1 adım geride, 7 galibiyetleri var ve onların ana hedefi düşme hattından uzak kalmaya devam etmek ki şu aradaki fark 2 galibiyet sadece… Onların da milli aradan sonraki son 2 maçlarına baktığımızda yüksek tempolu, bol skorlu mücadeleler izledik. Önce deplasmanda Mega’ya 89-78 ile kaybetmişler, sonra içerde Borac’ı 104-99 ile geçmişlerdi. Hücumda çok etkili oldukları o son maçta Pecarski 16 sayı,10 ribaund ile double-double yaparken, Vranjes 16 sayı, 3 ribaund, 3 asist ve Zivanovic 16 sayı, Christian Jones 14 sayı, 4 ribaund ile öne çıkan diğer isimlerdi. Bu maçta ön planda olmasalar da ellerinde Cory Webster, Glas ve Goldwire gibi silahlar olduğunu da hatırlatalım. 

İki takım arasında hem kağıt üstünde kadro kalitesi anlamında hem de puan tablosu açısından bir denklik olduğunu söyleyebiliriz. Bu nedenle bence taraf bahsi açısından kolay bir maç olmayacak. Diğer taraftan iki takımın da tempoyu sevmesi ve yüksek skorlara ulaşabilecek potansiyele sahip olmaları bu maçta üst seçeneğini öne çıkarıyor. Birbirlerine tempo konusunda çanak tutacaklarını, savunma zaaflarını da karşılıklı olarak cezalandırabileceklerini düşünüyorum. Bir tarafta Mavra, Shorter, Nelson, diğer tarafta Pecarski, Vranjes, Jones, Webster gibi silahlar varken karşılıklı olarak 85 baremini geçmeleri şaşırtıcı olmaz. 

İddaa Oranı: ÜST (174.5) – 1.63
Rexbet Oranı: ÜST (174.5) – 1.79
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Toronto Raptors – Detroit Pistons İddaa Tahmini (2) 25.03.23

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Toronto Raptors Cumartesi günü saat 02:30’da Detroit Pistons ile karşılaşacak. Hem …