Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Wurzburg – Bayreuth İddaa Tahmini 17.03.23

Wurzburg – Bayreuth İddaa Tahmini 17.03.23

Almanya easyCredit BBL 24. hafta mücadeledinde Wurzburg Cuma günü saat 21:00’da Bayreuth ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 9.5 handikap belirlemişler. 

Wurzburg son dönemin formsuz ekiplerinden birisi, son 4 maçlarından 3 tanesini kaybettiler ve bu nedenle de 11 galibiyette kalarak play-off potasının 1 adım da olsa dışına itilmiş oldular. Evlerindeki performanslarına bakınca ise üst üste 3 maçlarını kazandıklarını ama sonrasında Ulm’a tam 20 sayı farkla teslim olduklarını görüyoruz… Geçen hafta da zirve ekiplerinden Bonn karşısında deplasmanda olmalarının da etkisiyle hiç varlık gösterememişler ve tam 21 sayı fark yemişlerdi! 

Bayreuth ise bu sezon çıktığı 22 maçtan sadece ama sadece 3 galibiyet alabildi ve tabiki düşme potasında, puan tablosunun dibinde yer alıyorlar! Ancak buradan kurtulmak için en yakın rakiplerinden sadece 3 galibiyet gerideler ve bir maçları da eksik. Bir diğer konu da son 2 maçlarına baktığımızda dirençlerinin yükselmiş olması; önce konuk oldukları Ludwigsburg’a 93 sayı atıp 9 sayı ile kaybetmişler, sonra evlerinde güçlü Bayern’e son topa kadar direnerek 79-80 ile kaybetmişlerdi. O son maçta Livingston 20 sayı, 6 asist, Childress 13 sayı ve Rowe 13 sayı, 7 ribaund ile direnen isimler olmuşlardı. 

Ev sahibi ekip elbette sezon genelinde daha iyi bir basketbol oynadı şuana kadar ve ellerinde de daha iyi bir kadro var. Ama Bayreuth’un da düşme potasından kurtulmak adına son dönemde direncini arttırdığını, içerde dışarıda rakiplerine karşı kolay lokma olmadığını da gördük. Bu maçta da formsuz olan Wurzburg’a zaman zaman zor anlar yaşatabileceklerini, Livingston ve Childress liderliğinde direnerek en azından çift haneli farklarla kaybetmeyeceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (+9.5) – 1.54
intobet Oranı: MS 2 (+9.5) – 1.79
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Toronto Raptors – Miami Heat İddaa Tahmini (2) 29.03.23

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Toronto Raptors Çarşamba günü saat 02:30’da Miami Heat ile karşılaşacak. Hem …