Anasayfa / Fransa Betclic ELITE Pro A / LDLC Asvel Villeurbanne – Le Mans İddaa Tahmini 16.01.23

LDLC Asvel Villeurbanne – Le Mans İddaa Tahmini 16.01.23

Fransa Betclic ELITE Pro A 17. hafta mücadelesinde LDLC Asvel Villeurbanne Pazartesi günü saat 22:00’da Le Mans ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Hovarda toplam sayı limitini 164.5 olarak açıklamışlar.

Asvel son şampiyon ünvanı ile devam ettiği sezonda şuana kadar beklentileri karşılayabilmiş değil. 16 maçtan 9 tanesini kazanabildiler ve kendilerine ancak 6. sırada yer bulabildiler. Şuanda lider Monaco’dan tam 5 galibiyet uzakta kalmış durumdalar! Bununla beraber hem Euroleague hem de Pro A’daki son 3 maçlarını kaybederken bizlere hücum odaklı, tempolu mücadeleler izlettiklerini de belirtelim. O maçların ikisinde 167 ve 162 sayı üretilmişti o maçlarda. 

Le Mans ise rakibi gibi 9 galibiyetle play-off potasında kalıcı olmak adına mücadele veren ekiplerden biri. Onlar da son 3 maçlarını kazandılar ve formda olduklarını gösterdiler. Bu galibiyetlerde öne çıkan performansların da hücum verimliği ve tempo olduğunun altını çizelim. Son 2 maçlarını kazanırken bizlere 178 ve 185 sayı izletmişlerdi. Son olarak Blois’yu evlerinde 100-85 gibi net bir skorla yenerek de hücumdaki potansiyellerini tekrar gözler önüne sermişlerdi.

İki takım arasında kağıt üstünde farklar var ve Asvel bir kaç adım önde gibi görünse de son haftalarda sahada oynadıkları basketbol seviyesi bu farkı yansıtabilecek durumda değil. Özellikle yüksek tempoda oynamanın bedeli olarak savunmada yumuşak kalıyorlar. Bu maçta da Le Mans karşısında yine savunmada zorlanacaklarını, atarak kazanmaya çalışacaklarını düşünüyorum. Bu nedenle de tercihim toplam baremden üst seçeneği olacak. 

İddaa Oranı: ÜST (164.5) – 1.55
Hovarda Oranı: ÜST (164.5) – 1.67
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İspanya Ligi iddaa tahmin ve analizleri

UCAM Murcia – Cazoo Baskonia İddaa Tahmini 29.01.23

İspanya Liga Endesa 18. hafta mücadelesinde UCAM Murcia Pazar günü saat 19:00’da Cazoo Baskonia ile …