Anasayfa / Fransa Betclic ELITE Pro A / LDLC Asvel Villeurbanne – Limoges İddaa Tahmini 07.05.23

LDLC Asvel Villeurbanne – Limoges İddaa Tahmini 07.05.23

Fransa Betclic ELITE Pro A 32. hafta mücadelesinde LDLC Asvel Villeurbanne Pazar günü saat 18:00’da Limoges ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Best10 misafir takım lehine 11.5 handikap belirlemişler.

Asvel Euroleague’deki hayal kırıklığının ardından aslında ligde de beklentileri karşılayamadı. Evet son 2 maçlarını üst üste kazanarak 19 galibiyete ulaştılar ama lider Monaco’dan tam 7 galibiyet gerideler! Diğer yandan ikinci sıradaki Levallois’dan 1 adım gerideler ama bir maçları da fazla. Dolayısıyla kalan 3 maçlarını kazanırken Levallois’nın da kaybetmesini bekleyecekler 2. sırada yer alabilmek adına. Evlerindeki son 3 maçlarına baktığımızda ise dominant performanslar görüyoruz, sırasıyla Roanne’ı 18 sayı, Le Portel’i 18 sayı ve Cholet’yi tam 29 sayı farkla ezerek yenmişlerdi.

Limoges ise son dönemin formsuz ekiplerinden birisi, son 5 maçlarından 4 tanesini kaybettiler ve 13 galibiyette kaldılar. Artık play-off yarışından 3 adım uzaktalar ve şansları kalmadı. Diğer taraftan düşme hattından 2 galibiyet uzaktalar ve kalan 3 maçtan en az bir galibiyet çıkararak ligde kalmayı garantileyebilecekler. Deplasman karneleri ise facia, tam 9 maçtır evden uzakta kazanamıyorlar! Son olarak Le Mans’a konuk olmuşlar ama direnseler de 6 sayı farkla yenilmişlerdi.

İki takım arasında kağıt üstünde zaten net farklar var. Asvel’in elinde De Colo, Bost, Lighty, Mathews gibi önemli kısalar var. Ligin bu kritik döneminde ikinci sıra için halen şansları varken bunu değerlendirmek isteyeceklerdir. Evlerinde zaten çok iyi oynuyorlar ve bu avantajı net şekilde kullanabilecekleri, deplasmanlarda berbat bir performansa sahip Limoges var karşılarında. Bunu değerlendirerek çift haneli farklarla net bir galibiyete imza atacaklarını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-11.5) – 1.47
Best10 Oranı: MS 1 (-11.5) – 1.63
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Caribbean Storm Islands – Sabios de Manizales İddaa Tahmini 08.06.23

Kolombiya Ligi B grubu mücadelesinde Caribbean Storm Islands Perşembe günü saat 04:00’da Sabios de Manizales …